فهرست

برانکو: فکر کردن به قهرمانی حق‌مان است

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در خصوص برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری گفت: «مستحق  برد بودیم و بازی درخشانی انجام دادیم. خوشحالم تماشاگران زیادی به ورزشگاه آمدند و استقبال خوبی کردند تا با یک خاطره خوب به تعطیلات نیم فصل برویم».
 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که خط دفاعی‌اش در دیدار مقابل استقلال خوزستان عملکرد خوبی داشت و آیا از خط دفاعی سرخپوشان رضایت دارد یا نه، گفت: «من از کل تیم راضی هستم، به خصوص در فاز دفاعی توانستیم به خوبی عمل کنیم و به حریف فرصتی ندادیم. در تمام لحظات بازی برتر بودیم و در میانه زمین هم تسلط خوبی روی بازی داشتیم. ما توپ‌های زیادی را گرفتیم و اکنون چیزی که یک مقدار در تیم‌مان کم است پاس‌های همراه با آرامش است که باید روی این مسئله کار کنیم تا در بازی‌های بعدی بهتر شویم. در این بازی هم توانستیم قهرمان نیم‌فصل و صدرنشین لیگ را شکست دهیم تا ثابت کنیم که استحقاق قهرمانی را داریم».
 
برانکو در پاسخ به این پرسش که تیمش در پایان فصل در چه رتبه‌ای قرار خواهد گرفت، گفت: «ما در تمام بازی‌ها عالی بودیم و فرم خوب خودمان را نشان دادیم. ما تیم جوان، محکم و سرعتی را تشکیل دادیم و این برد هم به تیم ما انگیزه مضاعفی داد تا ادامه کار را با آرامش دنبال کنیم، کیفیت برتری نشان دهیم و در رتبه خوبی قرار بگیریم. من بعد از بازی با ذوب‌آهن که در انتهای جدول بودیم گفتم که هدف‌مان قهرمانی است و اکنون نیز مانند سایر تیم‌ها این حق را داریم که برای قهرمان شدن تلاش کرده و بجنگیم.  ما برای قهرمانی تلاش می‌کنیم و در این بازی نیز نشان دادیم که حق قهرمان شدن را داریم».

برانکو در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران که گفت آرش برهانی گفته بود پرسپولیس تیم دوازدهم جدول است، گفت: «یک عده بودند که وقتی ما دوازدهم یا سیزدهم جدول بودیم از ما انتقاد می‌کردند، اما من گفتم که ما برای قهرمانی می‌جنگیم، چون به خودم، بازیکنان و همکارانم اعتماد داشتم. به همین دلیل همیشه از قهرمانی صحبت می‌کنم».

سرمربی پرسپولیس درباره حضور پرشمار هواداران در ورزشگاه گفت: «وظیفه ما در کنار نتیجه‌گیری این است که خوب بازی کنیم تا هواداران به ورزشگاه بیایند و هر چقدر ما بهتر باشیم،‌ هواداران زیادی به ورزشگاه می‌آیند. حتی آن زمان که در رتبه سیزدهم بودیم خوب بازی می‌کردیم و هواداران زیادی به ورزشگاه می‌آمدند. هواداران یک پرسپولیس تازه و نو را می‌خواستند که به ورزشگاه بیایند و ما کم کم به این پرسپولیس می‌رسیم».

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-31 20:21:25
نظر دهید

۲ نظر
عباس
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۱۸
بوس بر شما برانکو خان
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۱
محسن قهرمانی رفت اقااا ولش کن. به فکرش نباشین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر