فهرست
میکسدزون پرسپولیس: هر کسی به ورزشگاه آمد، از بازی لذت برد
میکسدزون پرسپولیس: هر کسی به ورزشگاه آمد، از بازی لذت برد

میکسدزون پرسپولیس: هر کسی به ورزشگاه آمد، از بازی لذت برد

محسن بنگر
بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. دو ضربه هم به تیرک آنها زدیم. مقابل تیم صدر جدول این نوع بازی کردن نشان از قدرت تیم ما دارد. امیدوارم بازی‌های بعدی را هم ببریم و به آینده امیدوار باشیم. در نیم‌فصل هم باید تیم‌مان را تقویت کنیم و با بدنسازی به شرایط بهتری برسیم. این برد را به هواداران تقدیم می‌کنیم. امیدوارم با یک باخت یا مساوی دلسرد نشوند و هر چه از دهانشان می‌آید نگویند. ما هم مانند مرحوم نوروزی هستیم و دریافتی نداشتیم. خودم تاکنون 13 درصد از قراردادم را گرفتم. امیدوارم طاهری سرپرست باشگاه در نیم‌فصل حداقل 10 درصد به ما بدهد


امید عالیشاه
سه امتیاز حساس را در مقابل تیم صدرنشین را به دست آوردیم و خدا را شکر دست پر زمین را ترک کردیم. من تمام تلاش خودم را انجام می‌دهم و امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانم گل به ثمر برسانم با توجه به اینکه در پست جدید هم هستم امیدوارم بتوانم مؤثر واقع شوم. امروز بلیت طبقه بالا رایگان اعلام شد که شاهد استقبال تماشاگران بودیم. پرسپولیس هواداران پرشوری دارد که امیدوارم این مسئله در ادامه لیگ به ما کمک کند. ما در نیم‌فصل اول در شرایط آب و هوایی بسیار سختی مقابل استقلال خوزستان قرار گرفتیم که واقعاً وحشتناک بود نمی‌توانستیم در زمین حاضر شویم اما باز هم نتیجه خوبی گرفتیم امروز تلاش کردیم تا آن شکست را جبران کنیم و امیدوارم که این مسئله رقم خورد.


احمد نورالهی
ما بازی خوبی انجام دادیم و به سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم از هواداران هم تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند و امیدوارم پس از تعطیلات لیگ هم این روند ادامه داشته باشد. استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی بود اما ما خیلی بهتر از آنها کار کردیم و نشان دادیم که حقمان قرار گرفتن در رتبه‌های چهارم و یا پنجمی جدول نیست با این پیروزی به صدر جدول نزدیک شدیم و امیدوارم در ادامه شرایط بهتری داشته باشیم.


رامین رضاییان
امیدوارم که باشگاه برای سایر بازی‌ها هم بلیت خریداری کند تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند. در این بازی استقبال خوبی صورت گرفت و می‌توانیم از هواداران پرشور پرسپولیس بهره ببریم. به هر حال تعطیلی برای تمام تیم‌هاست ما باید تلاش کنیم که دوباره به رقابت‌ها بازگردیم این تعطیلی‌ها هم در همه جای دنیا اتفاق می‌افتد. ما در آینده بهتر خواهیم شد و روز به روز شرایط بهتری کسب خواهیم کرد.


ایمان صادقی
ما اهداف برانکو سرمربی تیم را در زمین پیاده کردیم. این تنها 60-50 درصد توان بازیکنان ما بود. پتانسیل تیم‌مان بالاست. بعد از تعطیلات نیم‌فصل کار ما سخت‌تر می شود و امیدوارم با بازی‌های خوب بتوانیم به قهرمانی برسیم. از لحاظ روحی روانی در شرایط مناسبی قرار داشتم. هواداران هم در فضای مجازی پشت من بودند و خوشحالم که جواب اعتمادشان را دادم. ما در بازی امروز اجازه ندادیم حریف روی دروازه‌مان موقعیت ایجاد کند.


کمال کامیابی‌نیا
پرسپولیس هفته به هفته بهتر می‌شود و امیدوارم باز هم شرایط بهتری داشته باشیم. برانکو در این زمینه کمک زیادی به تیم می‌کند. ما کاری با تیم‌های دیگر نداریم و امیدوارم با همین نتایج در پایان فصل جایگاه خوبی را کسب کنیم. هر کسی به ورزشگاه آمد، از بازی لذت برد و از تماشاگران هم تشکر می‌کنم، این برد را هم به مرحوم هادی نوروزی تقدیم می‌کنیم.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-31 22:03:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر