فهرست

آزارد: مورینیو می تواند پاریس سن ژرمن را کنترل کند

آی اسپورت- ادن آزارد ستاره ی بلژیکی باشگاه چلسی در واکنش به قرعه ی آبی ها در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و رویارویی با پاریسن سنژرمن معتقد است که مورینیو برای شکست پاریسی ها به اندازه ی کافی قدرت مند است.

پس از حذف گالاتاسرای، چلسی باید هشتم آوریل به مصاف پاریس سن ژرمن در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در فرانسه برود.

ادن آزارد که در این فصل 16 گل برای آبی های لندنی به ثمر رسانده است معتقد است نماینده ی فرانسه به مانند آرسنال بازی می کند تیمی که آن ها در هفته گذشته لیگ برتر توانستند با حساب 6 بر 0 آن ها را در دربی لندن شکست دهند.
ستاره ی بلژیکی که با کانال + صحبت می کرد گفت:" من فکر می کنم مربی تیم به اندازه ی کافی قوی هست که بخواهد بازی با پاریس سن ژرمن را کنترل کند."
" ما می دانیم که پاریسی ها به مانند آرسنال بازی می کند و فوتبال خوبی را ارائه می دهند آن ها در بازی های خودشان تسلط خوبی دارند اما اگر ما به آن ها فشار بیاوریم...."
پاریس سن ژرمن با جمعی از بهترین بازیکنان جهان بسته شده است آزارد ادامه می دهد:" زلاتان، البته او واقعا من را تحت تاثیر قرار می دهد. البته تیاگو سیلوا نیز یکی بازیکن بزرگ است و یوهان (کابایه) و ادینسون کاوانی نیز بخشی از بازیکنان بزرگ آن ها هستند که دفاع در برابرشان را دشوار می کند."
     
آی اسپورت
2014-03-25 13:55:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر