فهرست
برنامه ریزی آرسنال برای خروج آرسن ونگر
برنامه ریزی آرسنال برای خروج آرسن ونگر

برنامه ریزی آرسنال برای خروج آرسن ونگر

آی اسپورت- سرمربی 64 ساله ی آرسنال توافق جدیدی با باشگاه آرسنال خواهد داشت که البته این قرارداد همکاری کمتر از سه سال خواهد بود.
آرسن ونگر آماده ی امضای قرارداد جدید دو ساله ی خود با آرسنال است و باشگاه لندنی خود را برای برنامه ریزی جهت یافتن جانشینی مناسب پس از خروج ونگر آماده کند.
میرور اسپورت گزارش می دهد که ونگر موافقت خود را برای ادامه همکاری در فصل اینده اعلام کرده و بحث هایی پیرامون افزایش بودجه جهت خرید بازیکنان، بهبود زمین های تمرینی و قرارداد بازیکنان نیز از مدیران آرسنال خواسته است.
اما نکته ی جالب در قرارداد ونگر مدت زمان دو ساله ی آن است که خلاف معمول قراردادهای سه ساله تنظیم شده است تا زمزمه های خروج ونگر بیش از پیش جدی شود سرمربی فرانسوی از سال 1996 در این باشگاه لندنی حضور دارد.
یورگن کلوپ سرمربی دورتموند، پپ گواردیولا سرمربی بایرن، براندن راجرز از لیورپول و روبرترو مارتینز سرمربی اورتون از گزینه های مهم جانشینی آرسن ونگر محسوب می شوند.
البته پس از تماشای نگون بختی های منچستر یونایتد با کناره گیری الکس فرگوسن و جانشینی مویس اعضای هیئت مدیره ی آرسنال با دقت و تامل بسیاری در پی جانشین مناسب برای ونگر هستند هرچند که نمی توان نگرانی های آن ها را از آینده ای بدون ونگر کتمان کرد.
     
آی اسپورت
2014-03-25 14:19:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر