فهرست
مربی پرسپولیس از این تیم جدا شد
مربی پرسپولیس از این تیم جدا شد

مربی پرسپولیس از این تیم جدا شد

آی اسپورت- مربی تیم فوتبال پرسپولیس با توافق سرمربی تیم و سرپرست باشگاه پرسپولیس به دلیل بیماری پدرش به طور موقت از پرسپولیس جدا شد.
به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، آندره پانادیچ به دلیل مشکلات خانوادگی ناشی از بیماری صعب‌العلاج پدرش ناچار از ترک پرسپولیس شده است. این مساله از چندی پیش مطرح شد ولی حساسیت شرایط تیم، اعلام این موضوع را تا پایان بازی با استقلال خوزستان عقب انداخت. پنجشنبه شب پس از بازی که با پیروزی دلچسب سرخپوشان همراه بود، در جلسه علی‌اکبر طاهری با اعضای کادر فنی اتفاقات متفاوتی رقم خورد.
در جریان این نشست با توجه به هماهنگی هایی که از قبل با برانکو ایوانکوویچ به عمل آمده بود، سرپرست باشگاه پرسپولیس با عنایت به مساله خانوادگی پیش آمده با جدایی وی و با تاکید بر موقتی بودن این مساله و تمایل باشگاه به ادامه همکاری در آینده، موافقت کرد. آندره پانادیچ نیز ضمن ابراز ناراحتی از شرایط پیش آمده واعلام اینکه اصلا تمایل نداشت در شرایط کنونی پرسپولیس را ترک کند، این مساله را اجتناب ناپذیر خواند وعنوان کرد از میان او و برادرش یک نفر باید به کرواسی برمی‌گشت و در نهایت با هماهنگی ایوانکوویچ قرار شد که او برای کمک به پدر و مادرش عازم شود.

9411
     
آی اسپورت
2016-01-01 16:35:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر