فهرست

اعتراف مویس: می توانستم بهتر باشم، از خودم ناامید شدم

آی اسپورت- دیوید مویس اذعان کرد که با اشتباهاتی که در اولین فصل حضور خود در منچستر یونایتد داشته به این تیم ضربه زده است.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر جزیره هم اکنون با 18 امتیاز اختلاف نسبت به صدرنشین در رتبه ی هفتم جدول جای گرفته است و حتی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز به مشکل خورده اند.

سرمربی من یو پیش از دربی امشب مقابل منچستر سیتی به اشتباهات خودش اعتراف می کند و از فصلی که در اولدترافورد پشت سر گذاشته ابراز ناامیدی کرد.

او به خبرنگاران گفت:" آن ها قطعا صدمه دیده اند. مطمئنا آسیب آن ها بیشتر بوده چون من با انتظارت زیادی به منچستر آمدم من به تیم قهرمان آماده بودم. ذهنیت پیروزی داشتم و این کاری بود که می خواستم انجام دهم و از این بابت از خود ناامید هستم."

او ادامه می دهد:" من ناامید شدم که نتوانستیم اهدافمان را انجام بدهیم اما این بدین معنی نیست که از تلاشی که برای انجام آن داشتیم شرمنده باشم چون قطعا سخت تلاش کردیم."

وست بروم، نیوکاسل و اورتون تیم هایی بودن که پیش از این در اولدترافورد به برتری نرسیده بودند اما در این فصل آن ها با نتایجی که مقابل منچستر گرفتند همه را شوکه کردند در آخرین دیدار خانگی هم آن ها مغلوب دشمن دیرین خود شدند آن هم با 3 گل.

مویس ادامه می دهد:" اولین کاری که شما انجام می دهید این است که به خودتان و کاری که کرده اید نگاه کنید سپس به چیزهای دیگر. من می توانستم کارهای بهتری را در منچستر انجام دهم. ما عملکرد خوبی آنگونه که من می خواستم به ثبات برسیم نداشتیم."

" این مهم است که شما در همه ی بازی ها پیروز شوید تیم های بزرگ و یا کوچک شما می خواهید همه را شکست دهید اما ما می خواهیم تیم های بزرگ را نیز به خوبی تیم های ضعیف تر شکست دهیم."
     
آی اسپورت
2014-03-25 15:03:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر