فهرست
کمالوند: اگر داور با تراکتور نبود برنده می‌شدیم
کمالوند: اگر داور با تراکتور نبود برنده می‌شدیم

کمالوند: اگر داور با تراکتور نبود برنده می‌شدیم

آی اسپورت- سرمربی گسترش فولاد که یک گل برتری مقابل تراکتورسازی را از دست داد و مساوی کرد، این نتیجه را حاصل اشتباه داور و دروازه‌بان تیمش می‌داند. حرف‌های فراز کمالوند در نشست مطبوعاتی بعد از بازی را بخوانید.


مستحق برد بودیم
بازی خوبی نبود اگرچه ما مستحق برد بودیم در این بازی تنها دلیل تساوی غیر از داوری، اشتباه فاحش دروازه‌بانمان بود که در دیدار با سایپا هم همین اشتباه را داشت.


اشتباهات داوری
داور از دو موقعیت ما بی دلیل گذشت. اگر حریف ما تراکتورسازی نبود تا وسط زمین می‌رفتم! اولین موقعیت دقیقه60 بازی بود که سزار با دو پا روی پاتیستا رفت و باید اخراج می‌شد اگر کارشناسان بگویند این اخراج نبود مربیگری را کنار می‌گذارم. دقیقه88 هم یک پنالتی قطعی برای ما داور نگرفت.


بچه ناتنی تبریز
من در یک چیز مانده‌ام؛ خیلی از استان‌ها در این کشور حسرت داشتن یک نماینده در لیگ را دارند اما ما در تبریز بچه ناتنی شده‌ایم. برای هیچ کس فرقی نمی‌کند ما در رده ششم باشیم و یا نهم. این در روحیه بازیکنان تاثیرگذار است.


تراکتور قوی خواهد شد
در خارج از میدان رفاقت خودم را برای فوتبال دوستان تبریزی دارم، بهترین بازیکنم را در اختیار تراکتورسازی قرار دادم اما درون زمین رقیب سرسختی هستم. سال گذشته هم تیم از پیش باخته نبودیم و اگر امروز داوری کمک حال تراکتور نبود می‌بردیم. این نکته را بگویم چیزهایی از تراکتورسازی و قلعه‌نویی دیدم و می‌دانم که آن‌ها در نیم فصل دوم تغییرات کلی و یک تیم قوی خواهند داشت.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-01 18:46:28
نظر دهید
۲ نظر
یوسف
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۳
تو هم درصدت رو میگیری الکی که نرفتی پیشواز قلعه نویی و بعدشم دو تا بازیکنت رو دادی یه سربازاتم بخشیدی
دو خط برای ف.ک
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۱۷
از وحشته برگشته رسوله که داری بال بال میزنی اقای کمالوند و به قلعه نوعی سرویس میدی و زیره پاشو اب و جارو میکنی که مبادا رسول بیاد تراکتور و کاسه کوزتونو به هم بزنه و چون رسول از گفتنه حقایق ابایی نداره و صد تا چهره هم نداره و واقعیت ها رو هرچند به ضررش بیان میکنه .برای امثاله جنابعالی و قلعه نوعی ذره ای فوتباله ازربایجان و پیشرفت و باقی مسائلش فرقی نداره ... اقای کمالوند جنابعالی یه روده راست تو شکمت نیست و هر چی میگی و هر کاری میکنی یه پشته پرده ای داره و منافعه ای براتون در میانه و با قلعه نوعی هم که جدیدا یه تیم شدین و کوبیدنه بومی ها و متعصبان به فوتباله اذربایجان رو سرعت بخشیدن و جوره جورین از هر حیث و روش هاتون بهم خیلی میخوره...لذا از اونجاست که امثاله بایرامی رو قلعه نوعی بیرون میکنه و تو هم جا تو تیم براش نداری و ظرفیته تیمت مثلا پر شده ... درسته دیگه هیچ بازیکنه ترک زبانی تو تیمت نمونده ولی خدا کمک کنه اون یکی دوتایی مثله سامان رو که ناجوانمردانه و مکارانه کمر به نابودی و نیست شدنشان بستید ... کمالوند اگه به صعودش با تراکتوره که سالهاست در قبله این موضوع مثله بختک افتاده به جونه تیمهامون و تو تبریز میخوره و میبره و ویران میکنه باید گفت که تراکتور هر کسی که مربیش بود تو اون مقطع وقتش بود و باید میومد به لیگ برتر و چه این بابا مربی بود و یا هر کسه دیگه ای .!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر