فهرست
یادداشت: پرسپولیس شریف، دوست داشتنی و قابل احترام
یادداشت: پرسپولیس شریف، دوست داشتنی و قابل احترام

یادداشت: پرسپولیس شریف، دوست داشتنی و قابل احترام

1. پرسپولیس امسال مثل این چند سال، بازهم مدیر عامل درست و حسابی ندارد. پرسپولیس امسال پرسپولیس جوانی است که بازیکن بزرگ به معنای واقعی ندارد. پرسپولیس امسال به تبع جوانی، مستعد حاشیه و جنجال است. پرسپولیس امسال علی دایی و حمید درخشان هم ندارد که البته این از بختهایش است. اما بخت بزگترش این است که برانکو دارد. 2. برانکو آرام و متین است و پاکیزه به نظر می رسد. درست برخلاف علی دایی که راحت می تواند تیمش را به جنجال بکشد و اعصاب خرد کن باشد. درست بر خلاف حمید درخشان که چرک و بی شخصیت به نظر می رسد. برانکوی آرام و جنتلمن، به تیم جوانش آرامش داده است. از هم اینها مهمتر اینکه برانکو پرسپولیسی است و این تیم را دوست دارد. او در روزهایی که روی نیمکت تیم ملی ایران نشسته بود، آرزو کرده بود روزی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند که بالاخره نشست. 3. بازیکنان پرسپولیس از بزرگ تا کوچک تا آنجا که راه داشته و توانسته اند، سوتی داده اند و تیمشان را تا مرز شکست پیش برده اند. اما هیچ گاه ندیده اند برانکو در گفتگو با رسانه ها از آنها انتقاد کند. برانکو همواره پای بازیکنانش مانده و آنها را حمایت کرده است. از اختلاف سطح دانش فوتبال برانکو و مربیان وطنی بگذریم. فرق بزرگ برانکو و همتاهای ایرانی اش در این است که حرفه ای رفتار می کند و در رسانه با بازیکنانش تسویه حساب نمی کند. 4. برانکو به راحتی از کنار نام صادقیان می گذرد، اما محسن مسلمان رو به زوال را به فوتبال ایران باز می گرداند. با کمترین حاشیه بی سر و صدا. 5. پرسپولیس برانکو با همه ضعفهایش تنها شریف و دوست داشتنی نیست. پرسپولیس قابل احترام است و هواداران فوتبال را وادار می کند به احترامش بایستند. پرسپولیس این احترام را مدیون برانکو است.

سحر طلوعی
  ۱۷  
آی اسپورت
2016-01-01 18:57:01
نظر دهید
۱۷ نظر
شهرام
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۰
پرسپولیس برانکو دوشت داشتنی و باشخیصت هست که این از تاثیرات مربی با دانشی مانند برانکو هست. بزودی اثر حضور برانکو را حتی در تقویت فوتبال ملی نیز خواهیم دید..............اما یک نکته مهم برای نویسنده متن بالا (( خانم سحر طلوعی)) آیا نیازی هست که بازیکنان قدیمی مانند دایی و درخشان و غیره را تخریب کنی تا به کسی دیگر هویت بدین... بکار بردن کلماتی مانند چرک ... بی شخصیت .. و یا اعصاب خردن برای بزرگان سابق این تیم که در سطح ملی هم مطرح بودن شایسته نیست یادت باشه امثال پروین .. دایی و درخشان بودند که پرسپولیس تا امروز باقی مونده
ابراهیم محمدی
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۱
ممنون ازنویسنده خوش ذوق این مطلب .واقعاپرسپولیس امسال دوست داشتنی هستش مخصوصاباپرفسرجنتلمنش
-
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
متن خیلی خوبی بود. ممنون از خانم نویسنده.
یوسف
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۵
اول فصل بود که گفتم پرسپولیس امسال مثل تراختور پارسال دوست داشتنی خواهد بود. اتفاقا تو دروازه هم شباهت هایی دارن! ما بین لک و اندوی گیر کرده بودیم شما بین سوشا و صادقی!
سعید پرسپولیسی
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۴۹
خیلی زیبا و منطقی بود ولی از این جمله بیشتر از بقیه حال کردم : برخلاف علی دایی که راحت می تواند تیمش را به جنجال بکشد و اعصاب خرد کن باشد. درست بر خلاف حمید درخشان که چرک و بی شخصیت به نظر می رسد ...."
جیم
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۵۴
درخشان بازیکن ملی بوده، پرسپولیسی هست و شخصیت چرک و چیپ هم دارد. اینها باهم تناقض ندارند و فکت هستند. کثافت کاری های پارسال برای زیر آب زنی مربی وقت اگه چرک نیست پس چیه؟ مصاحبه های بعد از بازی ها که میگفت: بازیکن آی کیو ش پائینه و به من مربی چه ربطی داره، اگه نشانه چیپ بودن نیست، پس چیه؟

میکروفون باز ارن برنامه ورزشی قبل جام جهانی هنوز یاد من هست، که بعد از یک ساعت ایده پردازی جلو دوربین پشت دوربین می خندید که کی میخواد دی ماریا رو بگیره و کی مسی و اگوئرو.
نه تا بازیکن نیم فصل پارسال گرفت، افتضاح و دلالی در مورد مبین میردوروقی به کنار، یکیشون محض رضای خدا دیگه تو ترکیب نیستند، اصلا مشخص مرده اند یا زنده.

این ادم شخصیت داره یا دانش؟ چرا بیخود فکر می کنیم یکی چون سابقه پوشیدن پیراهن تیم ما و تیم ملی رو داره، نباید بهش گفت بالا چشمش ابرو ست؟ خیر ادم ابله با شخصیت چیپ، چرک و کثیف باید دقیقا و شفاف نمایانده بشه.
-
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۰
خیلی متن خوبی بود..دمت گرم
-
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۵۲
چرت و پرت نگین لنگیا
آرش
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۳۳
بسیار متن خوبی بود. نظر دوستمان جیم هم خیلی منطقی و به جا بود.
دانگاه
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۱
خانم طلوعی درود بر شما
از شما می پرسم :دوست دارید کسی به شما توهین کند..شما به مربی و پیشکسوت پرسپولیس توهین می کنید چه کسی برای شما مجوز توهین صادر کرده؟بد اخلاقی در هر زمینه ای از لحاظ انسانی و اعتقادی پسندیده نیست.انتقاد کنید اما توهین نه؟در برابر بد اخلاقی باید ایستادد.موفق باشید
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴
از خانم طلوعی بیشتر استفاده کنید. بسیار ساده و جالب مطلب می نویسند
سامی
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۳
درست بر خلاف حمید درخشان که چرک و بی شخصیت به نظر می رسد.
مرسی خانم طلوعی خیلی زیبا توصیف کردید .. ممنون
سامی
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۳
درست بر خلاف حمید درخشان که چرک و بی شخصیت به نظر می رسد.
مرسی خانم طلوعی خیلی زیبا توصیف کردید .. ممنون
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۹
سحر گوه نخور
شاهین
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۰۰
مرسی خانم طلوعی. منو یاد تماشاگران انداختین. درست ترین زاویه دید ممکن. مرسی.
سیامک رحمانی، امیرژوله، مزدک علی، حمید منبتی، ادیب، پژمان، یاد همه بخیر.
رابی قائولر
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۵:۰۲
حالا اگه این یادداشت رو محمدحسین عباسی می نوشت ، 7 تا کامنت می گرفت که 6 تاش نوشته بودن معلومه لنگی هستین ، کامنت هفتم هم از بزرگی دایی می گفت ! :)
من پیشنهاد می کنم زیر همه ی یادداشت ها اسامی بانوان رو بذارید واسه تلطیف کامنت ها
شاهپور
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۰۷
کاری به کاریزمای اقایون ندارم اما از ادب و فرهنگ بدور هست که یک روزنامه نگار انسان دیگری را با این کلمات مورد خطاب قرار بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر