فهرست
مایلی کهن: اگر جای برزیل بودیم ما را اعدام می‌کردند
مایلی کهن: اگر جای برزیل بودیم ما را اعدام می‌کردند

مایلی کهن: اگر جای برزیل بودیم ما را اعدام می‌کردند

محمد مایلی کهن درحاشیه مراسم بدرقه تیم امید درباره وضعیت این تیم گفت: لازم است قبل از هر چیز از کادرفنی، فدراسیون و کاشانی تشکر کنم که در این مدت زحمت فراوانی کشیدند.  در فوتبال نمی توان پیش بینی کرد. جذابیت فوتبال به این است که تیم های کوچک می توانند بزرگان را از پیش رو بردارند. چه کسی پیش بینی می کرد برزیل در خانه خود 7 گل از آلمان بخورد؟ اگر چنین اتفاقی می افتاد، ما را اعدام می کردند. اما من می توانم قول بدهم که تیم امید بازی های خوبی را ارائه خواهد داد که مورد پسند مردم باشد. الان خبر دار شدم که یکی از ارکان تیم ما با مصدومیت مواجه شده است.  این اصلا خبر خوبی نیست. چون آزمون، عزت اللهی و جهانبخش هم در تیم حضور ندارند. البته در تیم ما تنها یک بازیکن ستاره نیست.  ما قبلا هم ستاره هایی چون باقری، کریمی و خیلی های دیگر را داشتیم اما موفق نشدیم.
- در سال 2014 تیم ما با بازیکنانی چون خانزاده،  مسلمان، کاوه رضایی و..ضعیف ترین نتایج تاریخ را کسب کردند. آن هم در تیمی که تحت نظر مستقیم سرمربی تیم ملی بود.
-ما از سازمان لیگ تشکر می کنیم اما بچه ها امروز بازی داشتند و خیلی از آن ها نتوانستند در مراسم بدرقه حضور پیدا کنند. باید خسته و کوفته راهی مشهد شوند و آن گاه راهی امارات شویم. چه ایرادی داشت بازی های این هفته تعطیل می شد؟
- این طور نیست که نا آگاه از شرایط رقبا باشیم اما رقبا دست به دست هم می دهند تا به المپیک بروند. اما فوتبال ما شرایط خاص خود را دارد. درست مثل آلودگی هوا که همه یکدیگر را متهم می کنند و نمی آییم در کنار یکدیگر مشکلات را حل کنیم. جریانات سیاسی سبب می شود که هر گروهی، زحمات گروه های دیگر را زیر سوال ببرد. اگر به مملکت  فکر کنیم باید نکات مثبت را دیده و برای برطرف کردن نکات منفی تلاش کنیم. 
- در هیچ مقطعی این همه تعامل بین تیم ملی و باشگاه های وجود نداشته است. ما حتی در اردوهای خود شناسنامه کاری بازیکنان را به باشگاه ها ارائه می کردیم و خیلی وقت ها بازیکنان مصدوم در اردوهای تیم امید ریکاوری می کردند. همیشه تعامل داشته ایم و همیشه هم از باشگاه ها تشکر کرده ایم.
- از همه مردم ممنونم. دوستشان دارم و امیدوارم بتوانم گوشه ای از زحمات آن ها را جبران کنم.
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-01 20:54:51
نظر دهید

۲ نظر
امین
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۰۸
از همین الان داره جو رو برا نتیجه نگرفتن اماده می کنه واقعا چرا این ادم تو فوتبال ماست ؟ نکته مثبت کارنامش کجاست ؟ یه موفقیت مقطعی بیست سال پیش ؟؟
سعید
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۴۳
چطور کی روش باید بابت باخت با یک گل به آرژانتین اون هم در دقیقه ۹۶ازنظر تو باید اعدام بشه و تعطیلی لیگ اونهم در زمانیکه همه لیگهای دنیا تعطیله کار بدیه ولی الان باختن به چین و قطر رو و..... اشکالی نداره معلومه که از همین الان غروم غرومه حذفتون بلنده که از الان زمینه سازی داری میکنی البته شما درقضیه حذف از هر لیگ و مسابقه ای ید طولایی داری پس خیالت راحت باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر