فهرست
پیروانی: کی روش قطعا به قطر می رود
پیروانی: کی روش قطعا به قطر می رود

پیروانی: کی روش قطعا به قطر می رود

افشین پیروانی با اشاره به قطعی بودن سفر کارلوس کی روش به قطر گفت: برنامه ریزی ها برای این سفر انجام شده است فقط مشخص نیست که دقیقا چه روزی در قطر خواهیم بود. قطعا روز بازی اول تیم امید بنده و کی روش در محل برگزاری مسابقه خواهیم بود. البته هنوز مشخص نیست که کی روش به ایران می آید یا آنکه به صورت  مستقیم از محل اقامت خود به قطر سفر می کند.
او در پاسخ به این پرسش که کی روش قصد نظارت بر کار امیدها را دارد یا آنکه تنها برای تماشای مسابقات راهی قطر می شود، گفت: در آینده خود ایشان به این موضوع می پردازد و بنده دلیلی برای پاسخگویی نمی بینم. 
پیروانی در انتها درباره مدت زمان حضور سرمربی تیم ملی در قطر گفت: تا روزی که تیم امید در قطر بازی داشته باشد کی روش و بنده نیز آنجا خواهیم بود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-01 20:58:36
نظر دهید

۱ نظر
سعید
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۴۸
دلم برای این بنده خدا کی روش می سوزه اگه بره قطر وتیم حذف بشه ممد مایلی اون رو مقصر میدونه و میگه جون اون بود بازیکنان نتونستن بازی خودشون رو بکنن اگه نره و تیم حذف بشه باز میگه چون نیومد بچه ها انگیزشون رو از دست دادن ونتونستن درست بازی کنن به هر حال من از همین الان پیش بینی میکنم در هرصورت مقصر حذف احتمالی تیم امید قطعا کی روشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر