فهرست
حسن زاده: بازی داماش – پرسپولیس با تماشاگر خواهد بود
حسن زاده: بازی داماش – پرسپولیس با تماشاگر خواهد بود

حسن زاده: بازی داماش – پرسپولیس با تماشاگر خواهد بود

آی اسپورت - اسماعیل حسن زاده رییس کمیته انضباطی در خصوص مسابقه داماش با پرسپولیس گفت: از نظر ما این پرونده هنوز در مرحله استیناف قرار دارد و فکر می کنم با توجه به ایام تعطیلات که احتمال تشکیل کمیته استیناف برای بررسی این پرونده وجود نخواهد داشت، این بازی از نظر ما با تماشاگر خواهد بود.

حسن زاده در ادامه افزود: روند قانونی هر پرونده وقتی کامل می شود که کمیته استیناف حکم کمیته انضباطی را تایید کند و تا زمانی که کمیته محترم استیناف این حکم را تایید نکرده باشد، از نظر ما حکم اجرا نخواهد شد.

حسن زاده در خصوص مصاحبه دبیر کمیته استیناف در خصوص بدون تماشاگر برگزار شدن این بازی در آخرین روز سال گذشته گفت: من هم وقتی این مصاحبه را دیدم تعجب کردم و البته فکر می کنم ایسان هم مصاحبه خود را تکذیب نمودند.

وی در خصوص صحبت هایش پیش از بازی با تراکتور-ملوان که گفته بود: اخلاق خوب تماشاگران در شکسته شدن حکم تاثیر دارد و صدق کردن این موضوع برای تماشاگران داماش گفت: من در آن زمان هم این مصاحبه را تکذیب کرده بودم و چنین صحبتی را تایید نمی کانم. از نظر ما هر کار خوب تماشاگران تشویق می شود و هر کار بدشان مورد بررسی قرار می گیرد.

     
آی اسپورت
2014-03-25 17:55:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر