فهرست

درخواست بختیار از امیر: مرا ببخش

آی اسپورت - بختیار رحمانی این روزها بازیکن مورد غضب هواداران تراکتورسازی است که مشخص نیست 6 ماه باقیمانده از خدمتش را باید چگونه بگذراند. قطعا رحمانی قرار نیست تا پایان خدمتش در پادگان تبریز بماند اما سوال این است تکلیف این بازیکن سابقا ملی‌پوش چیست؟
 مشکل بزرگ بختیار در مصاحبه‌های عجیبش است. او که نامش در لیست بازیکنان سرباز بود همان موقع روزی چندبار مصاحبه می‌کرد و مدام با قاطعیت می‌گفت مشکلی ندارد و به زودی با لباس فولاد به میادین بازمی‌گردد اما او هم سرباز شد و هم مصدوم. از این رو به‌رغم همه آن ادعاهای عجیبی که هم‌اکنون در آرشیو رسانه‌ها موجود است مجبور شد به تبریز بیاید.
 اما او که از مصاحبه‌های قبلی خود درس عبرت نگرفته بود هر چه به پایان نیم‌فصل نزدیک می‌شدیم دم از اتمام سربازی‌اش و جدایی از تراکتور می‌زد. او آنقدر روی حرفش پافشاری کرد که سرانجام حوزه نظام وظیفه به همه سربازها ابلاغ کرد حق مصاحبه و حرف زدن درباره سربازی‌شان را ندارند.
 رحمانی که فکر می‌کرد پس از بازی با استقلال در جام حذفی می‌تواند به راحتی به استقلال بیاید همه پل‌های پشت سرش را خراب کرد و امیر قلعه‌نویی به مدیرعامل تیم گفت اگر بختیار سرباز است ترجیح می‌دهد عوض تراکتورسازی به پادگان برود. همین اتفاق هم رخ داد و حالا رحمانی خودش را به پادگان عاشورای تبریز معرفی کرده و چند روز را هم در آنجا سپری کرده است.
 وقتی کار به اینجا رسید رحمانی سراغ یکی از دوستان نزدیک قلعه‌نویی رفت تا با واسطه از او دلجویی کند. بختیار قول داده در صورت بخشیده شدنش تا پایان فصل برای تراکتور بازی می‌کند و اگر به هر دلیلی قلعه‌نویی او را نمی‌خواهد اجازه حضورش در ملوان را صادر کند.
 اما بعید است قلعه‌نویی با جدایی رحمانی موافقت کند. او پیش از این در مصاحبه‌هایش چند بار تاکید کرده که در تیمش به بازیکنی مثل بختیار احتیاج دارد. از این رو به نظر می‌رسد پس از یک مدت حضور بختیار در پادگان، قلعه‌نویی دستور به بازگشت این بازیکن بدهد.
 رحمانی هم متوجه شده در هر صورتی تا مرداد 95 سرباز است و اگر حواسش به مصاحبه‌هایش نباشد شاید چاره‌ای جز پست دادن در پادگان نداشته باشد!
 

منبع: جام نیوز
     
آی اسپورت
2016-01-02 10:54:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر