فهرست
الماسخاله: پرسپولیس و استقلال در ورزشگاههای گیلان بیش از ده درصد هوادار ندارند
الماسخاله: پرسپولیس و استقلال در ورزشگاههای گیلان بیش از ده درصد هوادار ندارند

الماسخاله: پرسپولیس و استقلال در ورزشگاههای گیلان بیش از ده درصد هوادار ندارند

آی اسپورت - فرامرز الماسخاله رییس هیئت فوتبال استان گیلان در ارتباط با بازی داماش، پرسپولیس گفت: طبق استعلامی که ما از فدراسیون فوتبال گرفته ایم مطمئنن این بازی با تماشاگر برگزار خواهد شد، چرا که باشگاه داماش به رای کمیته انضباطی مبنی بر یک بازی بدون تماشاگر به کمیته استیناف شکایت کرده است و چون هنوز کمیته استیناف برای رسیدگی به درخواست داماش تشکیل نشده است، این حکم در بازی با پرسپولیس اجرا نخواهد شد.

الماسخاله در ارتباط با تشریفات پیش از این بازی گفت: طبق اعلامی که به ما شده است، تیم پرسپولیس با پرواز ساعت 18 غروب چهارشنبه از تهران به رشت خواهند آمد و کنفرانس پیش از بازی مربیان دو تیم ساعت 19:30 دقیقه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص نحوه اختصاص دادن ظرفیت ورزشگاه دکتر عضدی گفت: طبق قانون همان ده درصد ظرفیت ورزشگاه به تیم مهمان تعلق خواهد داشت و البته لازم به گفتن نیست که استان گیلان از آن جمله استان هایی است که هواداران فوتبالیش فقط به دو تیم داماش و ملوان علاقه دارند و مطمئنن اگر ظرفیت بیشتری هم به هواداران تیم های پرسپولیس و استقلال اختصاص دهیم، آن فضا خالی خواهد ماند.

رییس هیئت فوتبال گیلان درباره حواشی پیش آمده در بازی سال گذشته دو تیم در رشت و ادامه آن در بازی رفت امسال که منجر به کسر امتیاز از تیم پرسپولیس شد گفت: ما نهایت تلاش مان را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقه خواهیم داشت و از هواداران می خواهیم که در یک فضای سالم به حمایت از تیم مورد علاقه خود بپردازند.

وی در ادامه افزود: ما عاملان حواشی سال گذشته و امسال را شناسایی کرده ایم و از مقامات قضایی درخواست نمودیم تا در صورت حضور آن افراد در رشت، برخورد قانونی لازم را با آنها انجام دهد.

     
آی اسپورت
2014-03-25 17:54:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر