فهرست
خبر خوب برای امیدها؛ بینی چشمی نشکسته
خبر خوب برای امیدها؛ بینی چشمی نشکسته

خبر خوب برای امیدها؛ بینی چشمی نشکسته

آی اسپورت - روزبه چشمی مدافع استقلال و تیم ملی امید روز گذشته در دیدار با ملوان از ناحیه بینی دچار آسیب دیدگی شد.  در ابتدا به نظر می‌رسید مصدومیت او جدی باشد و به همین دلیل مسئولان تیم امید که چشمی کاپیتان این تیم است به شدت پیگیر وضعیت او بودند. محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم امید امروز در این باره گفت: «صبح امروز حبیب کاشانی، مدیر تیم امید به همراه این مدافع راهی بیمارستان شدند که پس از معاینه مشخص شد که بینی وی دچار شکستگی نشده است.»  
دکتر امین نوروزی پزشک تیم استقلال هم در این باره گفت:« امروز به همراه چشمی ساعت 7 و 30 دقیقه صبح از بینی او عکس گرفتیم و آقای دکتر موحدی متخصص گوش و حلق و بینی نظرش بر این بود که بینی چشمی شکستگی کوچکی دارد اما بینی او جابجایی نداشته و به همین دلیل پس از برطرف شدن التهابش می‌تواند تمرینات را آغاز کند. او همراه تیم امید می‌رود و به گفته دکتر موحدی که متخصص این مسئله است، بعد از چند روز برطرف شدن التهاب می‌تواند کارش را آغاز کند. من جا دارد از آقای دکتر موحدی که صبح زود وقت گذاشت تا چشمی را معاینه کند تشکر کنم، همچنین از آقای کاشانی به عنوان مدیری که نشان داد به فکر بازیکنانش است چرا که او هم همراه ما بود.
تیم امید امروز برای زیارت حرم امام رضا(ع) راهی مشهد می‌شود و برای برگزاری اردوی آماده سازی از آنجا راهی امارات خواهد شد. چشمی هم ظهر امروز ساعت ۱۳:۳۰ راهی مشهد شود تا به اردوی ملی پوشان امید در این شهر بپیوندد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-02 11:50:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر