فهرست
پاسخ پرسپولیس به مایلی‌کهن: کجا بیانیه دادیم؟
پاسخ پرسپولیس به مایلی‌کهن: کجا بیانیه دادیم؟

پاسخ پرسپولیس به مایلی‌کهن: کجا بیانیه دادیم؟

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس به صحبت‌های مدیر فنی تیم امید مبنی بر انتشار بیانیه این باشگاه در خصوص عدم دعوت از احمد نوراللهی واکنش نشان داد. محمد مایلی‌کهن مدیر تیم امید مدعی شده بود باشگاه پرسپولیس بیانیه صادر کرده و گفته بود: «مگر ما می‌گوییم پرسپولیس چه کسی را درون میدان قرار دهد و یا فلان بازیکن را از ترکیب خارج کند. ما تصمیم می‌گیریم چه بازیکنی به تیم دعوت شود. چرا برای کارلوس کی‌روش بیانیه داده نمی‌شود، وقتی می‌گویم بزرگ‌ترین حریفان ما داخلی هستند، مصداقش همین‌جاست». پندار خمارلو مدیر مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت:« من واقعا از خواندن صحبت‌های مایلی‌کهن متعجب شدم. باشگاه پرسپولیس هیچ بیانیه‌ای در خصوص تیم امید و عدم دعوت از احمد نوراللهی صادر نکرده است. ‌اگر بازیکن ما در تیم امید باشد برای ما باعث افتخار است و از این مسئله استقبال می‌کنیم اما حالا که نام احمد نوراللهی در لیست تیم امید قرار ندارد از این مسئله استفاده کرده و این بازیکن خوب فوتبال کشورمان را همراه با خودمان در اردوی دبی همراه خواهیم کرد تا در کنار سایر بازیکنان آماده حضور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر شود.»
خمارلو در دفاع عملکرد پرسپولیس در حمایت از تیم امید گفت:« پرسپولیس تنها تیمی بوده که به صورت کامل بازیکنانش را در اختیار تیم امید قرار داده و همکاری تنگاتنگی با این تیم داشته است و هیچ گاه برای حضور بازیکنان‌مان در تیم امید بحثی نداشته‌ایم آن هم در حالیکه برخی از باشگاه‌ها در این رابطه مشکلاتی به وجود آوردند اما حتی زمان‌هایی که به بازیکنان‌مان نیاز مبرم هم داشتیم باز هم با تیم امید همکاری کاملی را انجام دادیم. واقعا از صحبت‌های آقای مایلی‌کهن متعجبم. ما کجا بیانیه داده‌ایم که خودمان از آن خبر نداریم؟ آقای مایلی‌کهن اگر بیانیه‌ای از باشگاه پرسپولیس دیده به ما بگوید که کجا این بیانیه را دیده تا ما آن را پیگیری قانونی کنیم چرا که مرجع رسمی باشگاه پرسپولیس سایت باشگاه است و اخبار ما از روی این سایت به اطلاع عموم می رسد و یک خط هم در خصوص عدم دعوت از نوراللهی در سایت باشگاه پرسپولیس منتشر نشده است.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-02 12:12:28
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۳۰
مایلی روانی
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۱۳
تیم امید اگه صعود نکنه المپیک، رسما تمام تقصیرش گردن همین آقاست که به جای تزریق آرامش به تیم یه چوب ورداشته داره همه رو دنبال میکنه
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۰۰
خیلی حالش بد شده حاجی مایلی
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۴۷
مایلی اگه شد از یکی تمجید کنه با همه مشکل داره همه بدن عیب دارن اون خوبه واقعا از این مرد همیشه در صحنه انتقاد.?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر