فهرست
یادداشت: روزی که فلورنتینو پرس ، همه شرط هایش را باخت !
یادداشت: روزی که فلورنتینو پرس ، همه شرط هایش را باخت !

یادداشت: روزی که فلورنتینو پرس ، همه شرط هایش را باخت !

آی اسپورت – درال کلاسیکوی جذاب یکشنبه تیمی که شانس دوم بود برنده شد.بارسا در همه شرط بندی ها شانس دوم محسوب می شد و طبیعتا همه هواداران رئال و مقامات عالی رتبه آن ، روی برد رئال شرط بسته بودند.

سرخی سوله از موندو دپورتیوو می نویسد :  اینجا ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است و در جایگاه ویژه فلورنتینو پرس و دوستانش نشسته اند.دوستانی که درجه اجتماعی و سیاسی انها بسیار بالا است.در مورد مرگ ادولفو سوارس صحبت می کنند و کمی بعد صحبت در مورد ال کلاسیکو و نتیجه اش شروع می شود. وقتی بارسا به گل می رسد از این جایگاه صدایی در نمی آید تا اینکه بنزما گلزنی هایش را شروع می کند.هر کسی چیزی می گوید : سه تا می زنیم.

از ان طرف یک نفر دیگر می گوید روی 4 تا شرط ببند.همه روی خداحافظی بارسا با لالیگا شرط می بندند، اما آنچه که کسی انتظارش را نداشت واکنش قهرمان بود. با 4 گلی که جوابی بود بر 3 گل میزبان و جوابی بود بر ادعای پرز و دوستانش. انها همه شرط هایشان را باختند. کمی پس از سوت پایان بازی : جایگاه ویژه برنابئو خالی از دوستان پرس است و تنها نخست وزیر سابق اسپانیا " خوزه ماریا آزنار" فلورنتینو را که مشغول جواب به ادای احترام و خداحافظی حاضرین دیگر است همراهی می کند. هیچکدام از دوستان مهم او در کنارش حضور ندارند و به ثانیه ای پس از سوت پایان بازی از ورزشگاه خارج شده اند.هر دو از باخت رئال و درخشش مسی رنج می کشند کمی بعد همسر دوم فلورنتنیو "انابلا " به این دو اضافه می شود و کمی بعد تر شهردار مادرید و همسرش.

اما فلورنتینو مطمئنا در آن لحظات دردناک به این فکر می کرد که چه شد که لالیگا دوباره از نو آغازشد؟  مادرید بیش از هر زمانی بارسا را پشت گوش خود احساس خواهد کرد.

سرخی سوله : موندو دپورتیوو

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-25 18:19:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر