فهرست
دفاع سرخ‌ها با ماریچ محکم‌تر است/ ستووونی!
دفاع سرخ‌ها با ماریچ محکم‌تر است/ ستووونی!

دفاع سرخ‌ها با ماریچ محکم‌تر است/ ستووونی!

آی اسپورت- یک بار دیگر مصدومیت رضا نورمحمدی باعث شد برانکو ایوانکوویچ به لوکا ماریچ اعتماد کند و این بازیکن را به جای کاپیتان نخست سرخپوشان در ترکیب اصلی به میدان بفرستد. جالب اینکه این‌بار هم عملکرد لوکا قابل قبول بود و او توانست به‌خوبی جواب اعتماد سرمربی را بدهد.
برمی‌گردیم به سه بازی آخری که ماریچ فیکس بوده است؛ استقلال‌صنعتی، راه‌آهن و ملوان. وجه مشترک این سه مسابقه آن است که در هیچ‌کدام آنها رقبای پرسپولیس موفق به خلق حتی یک موقعیت جدی گلزنی روی دروازه سرخپوشان نشده‌اند. گلر پرسپولیس در هر سه بازی کلین‌شیت کرده و سرخپوشان هر سه مسابقه را با اختلاف دو گل برده‌اند. این وسط ماریچ در بازی با گسترش‌فولاد هم 40دقیقه به خاطر مصدومیت نورمحمدی بخت بازی پیدا کرد که باز عملکردش ایرادی نداشت.
پیش از این 310دقیقه موفق، زوج بنگر و ماریچ در بازی با سیاه‌جامگان از دروازه پرسپولیس دفاع کردند که در آن مسابقه هم فقط اشتباه فردی بنگر در دفع اوت‌دستی حریف باعث به‌ثمر رسیدن تک‌گل بازی شد. به نظر می‌رسد این آمار و ارقام درس‌هایی برای برانکو به همراه دارند، هرچند او قبلا هم ثابت کرده بیشتر از هماهنگی فنی، روی رفاقت و ارتباط صمیمی زوج بنگر و نورمحمدی حساب می‌کند. با این وجود ممکن است ادامه بازی‌های خوب ماریچ، نیمکت‌نشینی نورمحمدی را به‌دنبال بیاورد.


9411
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-02 17:32:48
نظر دهید

۷ نظر
شاهین
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
به عنوان کسی که بیست سال فوتبال پرسپولیس را با جان و دل تماشا می کنم میگم ماریچ یکی از بهترین مدافعان چندسال اخیر پرسپولیس است، آرامش، پا به توپ بودن و جایگیری های عالی دارد...
حیف است برانکو اینقدر به نورمحمدی پر اشتباه بازی می دهد و ماریچ را ذخیره می کند.
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۴۸
اصلا نورمحمدی بازیکن نیست.
میثم
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۲۹
برانکو گاهی وقت ها انگار با حودش لجبازیش میگیره.
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۱۷
واقعا از نورمحمدی بهتره
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۱۷
واقعا از نورمحمدی بهتره
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۱۳
نورمحمدی عصبی و پر اشتباه است و دایم روی اعصاب باقی بچه های تیم راه میره این ماریچ خیلی بازیکن معقول تریه
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۴۶
نورمحمدی نباشه یه دکل هم جاش بزاریم بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر