فهرست
شکار بزرگ تراکتور از اصفهان: خلعتبری همبازی شریفی می‌شود؟
شکار بزرگ تراکتور از اصفهان: خلعتبری همبازی شریفی می‌شود؟

شکار بزرگ تراکتور از اصفهان: خلعتبری همبازی شریفی می‌شود؟

آی اسپورت - لیگ پانزدهم، برای سپاهان خاطرات خوبی نداشت. محرومیت پریرا و پادووانی و بعد از آن هم جدایی حاج‌صفی، این تیم را قدم به قدم در جدول پایین برد و حالا، آن‌ها از رده نهم به استقلال صدرنشین نگاه می‌کنند. سپاهانی‌ها امیدوار بودند با شروع نقل و انتقالات زمستانی، پریرا و پادووانی برگردند و بتوانند تیمی شبیه روزهای اوج‌شان بسازند اما خیلی زود شریفی را هم از دست دادند. حالا، نوبت خلعتبری رسیده تا با پیشنهادی خوب از تراکتورسازی روبرو شود.
امیر قلعه‌نویی که از زمان حضور در سپاهان و استقلال دنبال خلعتبری بود، می‌خواهد در تراکتورسازی به رویایش برسد و بازیکن مورد علاقه‌اش را بخرد. سرمربی تراکتورسازی معتقد است شریفی و حاتمی سبک بازی شبیه هم دارند و با توجه به ناامیدی از خرید ادینیو، می‌خواهد یک مهاجم پا به توپ و تکنیکی به خدمت بگیرد. او نام خلعتبری را بالاتر از مهاجم پرتغالی و پرویی مورد نظرش، به عنوان گزینه اول در اختیار باشگاه قرار داده است.
خلعتبری تا امروز همه شایعات را تکذیب کرده اما شاید در روزهای آینده، همه چیز به نفع قلعه‌نویی و تیمش تغییر کند. به شرطی که آن‌ها بتوانند رضایتنامه خلعتبری ناراضی را از مسئولان سپاهان بگیرند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-01-02 16:51:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر