فهرست
نکته روز: داورها علیه طالب‌لو!
نکته روز: داورها علیه طالب‌لو!

نکته روز: داورها علیه طالب‌لو!

آی اسپورت-پسر زردپوش دروازه استقلال به محض ورود به زمین مسابقه با ملوان برای تمرین های قبل از بازی، به شدت مورد تشویق سکوی هواداران استقلال قرار گرفت. وحید جزو معدود مهره های تیم مظلومی بود که از سوی ملوانی ها نیز تشویق شد و به ابراز احساسات آن ها نیز پاسخ داد. طالب‌لو یک هفته قبل در جدال با سیاه جامگان، بدون عبور توپ از خط دروازه اش با اشتباه داورها از کلین شیت کردن بازماند و امیدوار بود در انزلی، موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شود اما ضربه سر مهارنشدنی رافخایی، این شانس را از دروازه بان استقلال گرفت. آبی‌ها خیلی زود به بازی برگشتند و تا لحظات پایانی از حریف جلو بودند اما خطای پنالتی طالب لو، بازی را به سود ملوان تغییر داد. 
وحید به عنوان یکی از پنالتی‌گیرترین سنگربانان این سال‌های فوتبال ایران، روبروی جلال رافخایی قرار گرفت اما در مهار پنالتی این بازیکن موفق نبود تا جلال، ستاره مسابقه باشد و  احتمالا طالب لو در پایان فصل دیگر هیچ شانسی برای بازی کردن به دست نیاورد. او در دو مسابقه، از ضعیف‌ترین خطوط حمله لیگ گل خورد تا جای خالی رحمتی در ترکیب استقلال احساس شود و سید بعد از سپری کردن مصدومیت، به سادگی جایگاهش را پس بگیرد. 
طالب لو در پایان مسابقه، به تصمیم داور معترض بود و پنالتی پژمان نوری را اشتباه می دانست. تصاویر تلویزیونی نیز نشان می دادند او مرتکب خطا نشده و برای دومین هفته متوالی، تاوان اشنباه های داوری را داده است. حالا همه از تنزل گلر استقلالی ها نسبت به سال‌های اوج‌اش حرف می زنند اما تصمیم‌های کلیدی داورها در این دو مسابقه، به مراتب ضعیف‌تر از وحید طالب لو بوده اند. تصمیم‌هایی که در نهایت موجب خواهند شد تا این بازیکن تا پایان فصل، ادعایی برای ثابت بازی کردن در ترکیب نداشته باشد. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-02 17:03:58
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۲۲
اصلا پنالتی نبود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر