فهرست
نکته روز:  استراتژی دراگان عوض نشد
نکته روز: استراتژی دراگان عوض نشد

نکته روز: استراتژی دراگان عوض نشد

آی اسپورت- شکست خفیف برابر پدیده در هفته آخر از نیم فصل مجازی فوتبال ایران، آرامش را حداقل برای مدتی کوتاه به فولاد برگرداند تا اسکوچیچ برای جشن گرفتن سال نو و ملاقات با خانواده از ایران خارج شود. این برد اما برای کاهش انتقادات از دراگان و مدیران باشگاه کافی نبود. در اهواز هواداران فولاد همچنان به شدت به عملکرد باشگاه معترض هستند و امیدوارند تیم با خرید چند ستاره در روزهای پیش رو، در نیم فصل دوم از منطقه سقوط فاصله بگیرد و به یک رتبه آبرومندانه در جدول برسد. 
با شروع فصل نقل و انتقالات، فولاد دست به کار شده و خیلی زود اولین خرید را انجام داده است. آن ها به سراغ مهرداد بایرامی رفته اند و بازیکن مازاد تراکتورسازی را به خدمت گرفته اند. خریدی که نشان می دهد استراتژی اسکوچیچ هنوز هم دچار تغییر نشده است. او در تابستان با جذب خانزاده، فشنگچی و جسین ابراهیمی، نشان داد به خرید بازیکنانی علاقه دارد که پتانسیل خوبی برای درخشیدن دارند اما در تیم های شان نیمکت نشین هستند و یا اینکه یک فصل کابوس وار را سپری کرده اند. این موضوع حالا برای مهرداد نیز صدق می کند. بازیکنی که نیم فصل ناامیدکننده ای در تراکتور داشته و به سادگی در فهرست مازاد قلعه نویی قرار گرفته است. 
به نظر می رسد فولاد برای عبور از وضعیت فعلی، بیشتر به ستاره های نقد احتیاج داشته باشد تا مهره‌هایی که امیدواری نسیه درخشش بعد از احیا شدن را برای این تیم ایجاد می کنند. با این وجود اسکو هنوز هم از پروژه اش در فوتبال اهواز ناامید نیست. او به هر قیمتی، یک نیم فصل در باشگاه پرحاشیه دوام آورده و شاید در نیم فصل دوم، عذاب کمتری را روی نیمکت این تیم متحمل شود. البته به شرطی که بایرامی، به بدی سایر خریدهای تیم در لیگ پانزدهم عمل نکند.  

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-01-02 17:56:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر