فهرست
جواب پیمان یوسفی به انتقادات: عقلم می‌رسد مرخصی بگیرم
جواب پیمان یوسفی به انتقادات: عقلم می‌رسد مرخصی بگیرم

جواب پیمان یوسفی به انتقادات: عقلم می‌رسد مرخصی بگیرم

آی اسپورت- در زمان پخش تلویزیونی بازی پرسپولیس و استقلال‌خوزستان پیمان یوسفی مجری برنامه فوتبال برتر بود و البته همراه با سرفه‌هایش! این مجری و گزارشگر بازی‌های فوتبال که در حین اجرای برنامه به دلیل سرماخوردگی صدایش گرفته و گاهی به‌ سرفه می‌افتاد، با همان وضعیت به اجرا پرداخت. در حالی که به نظر می‌رسد پیمان یوسفی دیروز در استودیو شبکه سوم سیما آفتابی نشود اما بازهم او مجری برنامه فوتبال لیگ‌برتر بود.
یوسفی به دلیل سرماخوردگی به نظر می‌رسید که صلاحیت اجرای تلویزیونی، به ‌ویژه اجرای پخش زنده را ندارد اما چرا اصرار بر این بود که در هنگام برگزاری بازی‌های هفته هفدهم لیگ‌برتر او مجری شبکه ورزش باشد؟ او درباره اینکه آیا نمی‌توانست مرخصی بگیرد، توضیح می‌دهد:‌ «چرا می‌توانستم مرخصی بگیرم. یعنی عقل‌مان به این چیزها می‌رسد اما واقعیت این است که شرایط امروز مجری و گزارشگران مناسب نیست؛ زیرا برخی از بچه‌ها هم سرماخورده و بیمار هستند، دیگر من نتوانستم مرخصی بگیرم.» 
اشاره یوسفی به وضعیت جسمانی برخی از گزارشگران ازجمله مزدک میرزایی است. میرزایی به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا مدتی است که در تلویزیون رویت نشده است. حتی یک‌بار عادل فردوسی‌پور در برنامه90 به بیماری میرزایی اشاره کرد. ظاهرا میرزایی آنفلوآنزای شدید فصلی گرفته بود که در حال حاضر سلامت خود را بازیافته است. او به سایت خبرآنلاین می‌گوید: «حالم حسابی بد شده بود و کارم به بیمارستان کشید. 5روزی را در بیمارستان بستری بودم. انواع و اقسام داروها و آمپول‌ها هم برایم تجویز شد. کلا هیچ غذایی نمی‌توانستم بخورم و خوراکم فقط سِرُم بود. واقعا حس می‌کردم دارم می‌میرم اما شکر خدا الان خیلی بهترم و دوران سخت بیماری را پشت سر گذاشتم.»
محسن رضوانی، گزارشگر ورزشی صداوسیما نیز به تازگی در صفحه شخصی خود از سرماخوردگی‌اش خبر داده بود. بهروز تشکر، مجری شبکه پنجم سیما نیز با این بیماری فصلی روبه‌رو شده است. کیومرث صالح‌نیا، گزارشگر فوتبال در دهه60 و 70شمسی درباره اینکه در این مواقع چه باید کرد، به همشهری ورزشی می‌گوید:‌ »حالا شرایطی پیش آمده که برخی از گزارشگران ورزشی به سرماخوردگی دچار شده‌اند و می‌بینیم که پیمان یوسفی با وجود سرماخوردگی دو روز پشت سر هم به اجرای برنامه می‌پردازد. نباید این اتفاق بیفتد چون نفرات جایگزین زیاد هستند؛ مثلا در همین شبکه ورزش کلی گزارشگر فوتبال هست و می‌توانند از آنها استفاده کنند.»


9411
     
آی اسپورت
2016-01-02 18:25:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر