فهرست
قلع و قمع میزبان‌های شکست‌ناپذیر/ فقط استقلال ماند
قلع و قمع میزبان‌های شکست‌ناپذیر/ فقط استقلال ماند

قلع و قمع میزبان‌های شکست‌ناپذیر/ فقط استقلال ماند

آی اسپورت- در پایان دور رفت لیگ برتر، سه تیم از 16 تیم در خانه خود شکست‌ناپذیر باقی ماندند، اما در همین دو هفته‌ای که از دور برگشت سپری شده دو تیم از این سه تیم اولین شکست را در خانه خود تحمل کردند.
استقلال خوزستان، صبای قم و نفت تهران سه میزبان شکست‌ناپذیر دور رفت بودند. استقلال خوزستان به عنوان قهرمان نیم‌فصل فقط یک باخت داشت که در زمین سپاهان اتفاق افتاد. صبایی‌ها دو بار در تهران مغلوب راه‌آهن و استقلال شدند اما در قم بی‌شکست ماندند. نفت تهران هم اگرچه سه بار شکست خورد اما هیچ کدام از این سه شکست در بازی‌های خانگی نبود. به جز این سه تیم، 13 تیم دیگر لااقل یک بار در خانه خود باخت را تجربه کرده بودند.
اما در آغاز دور برگشت، نفت تهران در همان اولین هفته مغلوب میهمانش تراکتورسازی شد. یک هفته بعد همین تیم نفت به قم رفت و با زدن سه گل تبدیل به اولین تیمی شد که در خانه صبا بر این تیم غلبه می‌کند. به این ترتیب حالا فقط استقلال خوزستان است که در جدول بازی‌های خانگی بدون باخت مانده و خط تیره را در ستون شکست‌هایش حفظ کرده است.
استقلال خوزستان تنها تیم شکست‌ناپذیر در بازی‌های خانگی است. اما اگر ضعف اخیر این تیم در امتیازگیری (یک امتیاز از دو بازی) ادامه پیدا کند بعید نیست که در هفته‌های آتی شاهد شکست این تیم در اهواز باشیم.

9411
     
آی اسپورت
2016-01-02 20:05:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر