فهرست
مهم ترین فاکتور موفقیت پرسپولیس: سکوهای صبور
مهم ترین فاکتور موفقیت پرسپولیس: سکوهای صبور

مهم ترین فاکتور موفقیت پرسپولیس: سکوهای صبور

آی اسپورت- حضور پرسپولیس در جمع مدعیان بالای جدول قطعا به داغ شدن لیگ در نیم‌فصل دوم منجر خواهد شد و لیگ برتر از این پس دیدنی‌تر می‌شود. مطمئنا پای این تیمی که خود را آرام و بی‌صدا به صدر جدول نزدیک کرده است امضای برانکو دیده می‌شود اما از نقش یک عامل در این موفقیت نباید به راحتی گذشت. عاملی به نام سکوها که با صبور بودن اجازه دادند زحمات برانکو میوه بدهد و آنها را به روزهای خوب نزدیک کند.
حمایت از تیمی که خوب بازی می‌کند باید به یک فرهنگ میان هواداران تبدیل شود تا شاید شاهد روزی باشیم که فوتبال ایران از روزمرگی و تغییرات پیاپی مربیان رهایی پیدا کند. آرامش سکوها به مدیران هم کمک می‌کند تا در آرامش بیشتری تصمیم بگیرند و مثل شرایطی که برای سپاهان بوجود آمد کاری نکنند تا با تصمیمات ناپخته شرایط تیم را از بد،بدتر کنند و به عده‌ای اجازه دخالت و ایجاد حاشیه در تیم را بدهند. هواداران پرسپولیس می‌توانند الگویی باشند برای کل فوتبال ایران.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-02 20:45:16
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۴۱
همیشه توی فوتبال ایران، پرسپولیس و بعضا استقلال چند سال از تیمهای دیگه جلوترن. دهه 70 تحول فوتبال ایران مدیون تحول تاکتیکی و فردی پرسپولیس استانکو بود. دهه 50 تحول تاکتیکی فوتبال ایران مدیون رایکوف در تاج و بین المللی شدن و اندیشه اتصال به فوتبال خارج مدیون پرسپولیس عبده بود. اتفاقا اندیشه فوتبال تدافعی و حتی می شه گفت تا حدی ضدفوتبال دهه 80 به خاطر تیم سپاهان بود. فوتبالی که خسته کننده و تماشاگر گریز بود. اگر به برانکو اجازه داده بشه چند سال با پرسپولیس کار کنه فوتبال ایران می تونه امیدوار باشه که تماشاچیها برگردن. اتفاقا در زمینه تماشاچیها و فرهنگ تماشاچیها چه از نوع مثبت و چه منفیش پرسپولیس سردمدار بوده. شاید اولین بار حیا کن رها کن و شکستن صندلی و ... کار پرسپولیسیها بود و الان هم فرهنگ جدید می تونه نتیجه رفتار پرسپولیسیها باشه... آینده همه چیز رو مشخص می کنه. جالبه که مسائل حاشیه ای که این فصل تازه تیمهایی مثل تراکتور و سپاهان دچارش شدن رو پرسپولیس چندین سال باهاش دست به گریبان بوده و به نظر می رسه آروم آروم داره از این مرحله گذر می کنه....
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۲۶
توهم.زدی لنگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر