فهرست
اسکوچیچ بالاخره پدیده رو کرد؛ محمود مطلق‌زاده
اسکوچیچ بالاخره پدیده رو کرد؛ محمود مطلق‌زاده

اسکوچیچ بالاخره پدیده رو کرد؛ محمود مطلق‌زاده

آی اسپورت- فولاد خوزستان سه هفته است که نباخته. گرفتن 5 امتیاز از سه بازی برای تیم بحران‌زده‌ای مثل فولاد شاید یک خبر خوب باشد. اسکوچیچ که از زمان حضورش در ایران نشان داده بود یک مربی بسیار بادانش و با کلاس است در این فصل نتوانست مشکل فولاد را حل کند و بارها تا آستانه اخراج از فولاد هم پیش رفت اما در نهایت این بی‌پولی باشگاه بود که مدیران تیم را مجبور به حفظ اسکوچیچ کرد. با این حال مربی شکست‌خورده این فصل در سه هفته اخیر یک برگ برنده رو کرده است.
یک بازیکن 21ساله که شاید بتواند ناجی اسکوچیچ و فولاد شود و آنها را از این باتلاق نجات دهد. محمود مطلق‌زاده،بازیکن 21ساله که پیش از این تنها چند دقیقه در لیگ برتر بازی کرده بوددر سه بازی اخیر نقش اول نباختهای اسکوچیچ بوده است. مطلق‎زاده در بازی با گسترش فولاد دقیقه 84 به میدان آمد و 10 دقیقه بعد با پاس گل او فولاد توانست یک امتیاز بدست بیاورد.
هفته بعد مقابل راه‌آهن یک گل سه امتیازی زد و این هفته هم با یک پاس به فشنگچی او را در موقعیتی قرار داد که مدافع پدیده را مجبور به خطای پنالتی کرد. اسکوچیچ شاید با مطلق‌زاده بعد از تعطیلات روزهای متفاوتی را تجربه کند.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-01-02 21:10:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر