فهرست
آنچلوتی : اگر لگد بوسکتس را په په زده بود، نمی دانم چه بلایی سرش می آوردند
آنچلوتی : اگر لگد بوسکتس را په په زده بود، نمی دانم چه بلایی سرش می آوردند

آنچلوتی : اگر لگد بوسکتس را په په زده بود، نمی دانم چه بلایی سرش می آوردند

آی اسپورت – با گذشت دو روز از ال کلاسیکو بنظر می رسد که حواشی آن هنوز در جریان است و جنجال ها ادامه دارد

. امروز کارلو آنچلوتی در آخرین مصاحبه خود عنوان کرد : بنظر من داوری آن بازی در نتیجه نهایی کاملا تاثیر گذار بود. در مورد اخراج راموس بدشانس بودیم چون تصمیم داور در دادن کارت قرمز به راموس کاملا ناعادلانه بود. برای پس گرفتن کارت راموس به کمیته داوران شکایت کرده ایم. متاسفانه در هر دو بازی رفت و برگشت با بارسا از ناحیه داوری ضربه خوردیم.

کارلتو ادامه داد:"در مورد صحبت های راموس و رونالدو باید بگویم که آنها به هیچکس بی احترامی نکردند و داوری اشکال داشت و همه دنیا آن را دیدند . بیشتر از این چیزی نمی توانم بگویم.اما در مورد لگد بوسکتس ! باشگاه قصد شکایت از این بازیکن را ندارد ، اما نمی دانم که اگر عکس این قضیه اتفاق می افتاد چه بر په په  می گذشت و چه بلایی سرش می آمد ؟"در مورد وضعیت فعلی تیم کارلتو اظهار داشت:" واضح است که بازیکنان ناراحتند اما از دیروز سعی کردیم که بازیکنان ، ال کلاسیکو را فراموش کنند.بازی حساسی با سویا داریم که در سرنوشتمان در لیگ تاثیرگذار است.تمرینات خوبی را برگزار کرده ایم و شرایط تیم بهتر شده است.به سویا می رویم تا آنها را شکست دهیم. اینکه ایسکو و ایارامندی فردا بازی کنند مشخص نشده است.روز بازی در موردش تصمیم می گیرم. خوشبختانه بنزما مشکلی ندارد ، عملکردش در بازی قبلی فوق العاده بود و به ما در بازی فردا کمک خواهد کرد.

در مورد مقصرین شکست در درون تیم ، باید بگویم که دیگر نباید بدنبال مقصر باشیم . بعد از 31 بازی شکست خوردیم و شرایط کلی تیم چه قبل شکست و چه بعد شکست خوب است . در جدول مسابقات هم موقعیتمان مناسب است ، با اتلتیکو مساوی هستیم و از بارسا یک امتیاز جلو. بعد از بازی هم به بازیکنان گفتم که باید رو به جلو نگاه کنیم ! در مورد داور فینال جام حذفی هم نظری ندارم این وظیفه من نیست که داوران بازی ها را تعیین کنم. این کار کمیته مخصوص به خودش را دارد."

     
آی اسپورت
2014-03-25 19:38:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر