فهرست
آخرین تلاش های یووه برای حفظ پوگبا !
آخرین تلاش های یووه برای حفظ پوگبا !

آخرین تلاش های یووه برای حفظ پوگبا !

آی اسپورت - ستاره اول این روزهای یوونتوس کسی نیست جز" پل پوگبا "! از ماه گذشته اخبار و شایعات فراوانی در مورد انتقال این بازیکن به باشگاه های متمول اروپایی به گوش می رسد.

یوونتوس بارها اعلام کرده است که قصد فروش وی را ندارد اما حتی روی تضمینی که ماروتا مدیر ورزشی یووه به هواداران داد نیز نمی توان خیلی حساب کرد.وقتی می بینیم که روی این بازیکن قیمتهای نجومی گذاشته شده است و وقتی که پیشنهادات رئال و پی اس جی آماده ارسال به باشگاه یوونتوس است ، متوجه می شویم که یوونتوس برای حفظ این ستاره در تابستان چه کار سختی پیش رو دارد.

رقم پیشنهادی رئال 40 میلیون بعلاوه کوئنترائو است در حالیکه قیمت پیشنهادی پی اس جی برق را از سر می پراند : 70 میلیون یورو. جدای از این پیشنهادات ، توقعات خود این ستاره سیه چرده نیز باعث تعجب مسئولا ن یوونتوس شده است چرا که رقم پیشنهادی این بازیکن فرانسوی با آنچه مسئولان رده بالای یوونتوس انتظار داشتند متفاوت است.

بدون شک همه چیز بستگی به نظر خود بازیکن و البته وکلایش دارد. یوونتوس بطور حتم نهایت زور خود را برای حفظ پوگبا در تابستان خواهد زد. کار یووه سخت است وقتی متوجه می شویم که این باشگاه خود را برای خریدهای دیگر تابستانی آماده کرده است. مهمترین آنها " پاله تا " است که کونته به شدت مشتاق است سال آینده او را در خط دفاعی تیمش داشته باشد. برای خرید های تابستانی به پول زیادی نیاز است و البته که تمدید قرارداد پوگبا هم به بودجه زیادی را می طلبد.

     
آی اسپورت
2014-03-25 20:59:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر