فهرست
حمایت طارمی از نوراللهی؛ باور نبودنت سخت است
حمایت طارمی از نوراللهی؛ باور نبودنت سخت است

حمایت طارمی از نوراللهی؛ باور نبودنت سخت است

آی اسپورت - کادر فنی تیم امید در آخرین فهرست خود برای مسابقات انتخابی المپیک 2016 و قهرمانی آسیا نام احمد نوراللهی ستاره پرسپولیس در لیگ برتر را به بهانه مصدومیت در جمع 23 نفر نهایی قرار ندادند تا غیبت این بازیکن آماده باعث تعجب همگان شود. در حالی که مسئولان تیم امید مدعی شدند نوراللهی مصدوم است مهدی طارمی مهاجم ملی پوش و بهترین گلزن پرسپولیسی‌ها با حمایتی از که از هم تیمی جوان خود در شبکه‌های اجتماعی انجام داد پرده از مشکلات پشت پرده در غیبت نوراللهی در تیم امید برداشت.

مهدی طارمی در بازگشت دوباره به اینستاگرام در پستی حمایتی از هم تیمی جوان خود نوشت:«برای نبودنت در تیم امید کشورمان بهانه‌هایی آوردند که باورش ممکن نیست. امروز تیم امیدمان پرید و تو در حالی که چمدان سفر بسته بودی تا همراهی‌شان کنی روانه شمال شدی. مهم نیست چه می گویند. یکی از تمارض تو قصه می‌بافد یکی می‌گوید چون شاگرد فلان مربی بوده خواسته‌اند تسویه حساب کنند دیگری می‌نویسد مصدوم بود و آخری می‌گوید خواسته‌اند ادای مرد بزرگ پرتغالی را دربیاورند. همه اینها را رها کن. کسی نمی‌خواهد بداند تو همان نوجوان پر اراده‌ای هستی که برای رسیدن به اینجا از خانه و خانواده جدا شدی و به یزد رفتی. بعدها همان نوجوان که قد کشیده بود در یک شب تابستانی در ورزشگاه درفشی فر امضایی پای قرارداد با پرسپولیس انداخت و با متانت سر به زیر انداخته به علی دایی گفت روسفیدت می‌کنم و کرد. در دومین هفته لیگ شد شاگرد فیکس تیم شهریار بزرگ. شاگرد مکتب پرسپولیس. مکتبی که برخی‌ها به خاطر چندرغاز پول، روزی پیراهنش را از تن در آورده بودند. این روزها "نور" درخشش نوراللهی لیگ را تحت الشعاع قرار داده. با نرفتنت به قطر فقط تیم کشورمان را از داشتن یک ستاره محروم کردند. انشاالله بچه‌ها با بلیت المپیک برمی گردند و یکی از همین روزهاست که تو هم حقت را از این فوتبال می‌گیری. چقدر آن روز نزدیک است. کنار همه بچه‌ها در روسیه». با این صحبت‌هایی که طارمی انجام داد مسلماً در روزهای آتی جنجال‌های فراوانی در خصوص عدم حضور احمد نوراللهی در تیم امید رقم خواهد خورد چون نمایشی که این بازیکن در ترکیب پرسپولیس ارائه داد ثابت کرد لیاقت ملی پوش شدن را دارد و حضورش قدرت امیدها را در میانه میدان دو چندان خواهد کرد.

منبع: ورزش سه
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-03 13:50:24
نظر دهید

۲ نظر
قرمز قدیمی
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۲۳
مهدی طارمی عزیز روز خدحافظی فرشاد پیوس آخرین بار بود که دلم می خواست زمان متوقف شود تا بتوانم او را در مین ببینم نه به خاطر گلهایی که میزد نه به خاطر تعصب و سادگی فرشاد نه به خاطر قدم های کوچکش در هنگام شادی گل های فراوانش بلکه او جزئی از معدود انسانهایی بود که به همه احترام می گذاشت هم به مربی تیم ملی هم به من هوادار, مهدی جان سالها بعد از آن دوران دوباره یاد فرشادم انداختی مرسی به خاطر ادبت, صحبت های شما در مورد آقای پورحیدری, دایی, علی کریمی و خیلی های دیگه نشان از بزرگی شخصیت و تربیت بی نظیر شماست , طارمی عزیز شما همین الان هم بزرگی و اسطوره امیدوارم که بمانی.
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۱۷
طارمی عزیزامبدوارم همیشه اسطوره بمانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر