فهرست

علی نظر محمدی: پرسپولیس جلوی داماش روز سختی دارد

آی اسپورت - علی نظر محمدی سرمربی داماش گیلان در خصوص بازی روز پنجشنبه تیمش با پرسپولیس گفت: بازیکنان داماش در بهترین شرایط آمادگی بدنی و روحی قرار دارند و انگیزه آنها برای میل به پیروزی بسیار بالاست.

سرمربی داماش در ادامه افزود: این تعطیلی چهل روزه حسابی به ما کمک کرد و توانستیم افکار و ایده های تاکتیکی خود را کاملا در تیم جا بیاندازیم و آن را در بازی های تمرینی در بین بازیکنان پیاده کنیم.

نظر محمدی در ارتباط با وضعیت مالی داماش گفت: اول از همه کسانی که برای تیم ما قدمی برداشتند تشکر می کنم و باز هم خدا را شکر می کنیم که شب عیدی بچه ها با دست خالی به خانه نرفتند. اما واقعیت این است که بازیکنان داماش از نیم فصل به بعد پولی دریافت نکرده بودند و با توجه به رقم قرارداد شان پول زیادی طلبکارند و این نوع کمک ها فقط در حد یک مسکن برای تیم است.

وی با تاکید بر این نکته که خواسته قلبی همه بازیکنان و هواداران این است که امیر عابدینی کنار تیم باشد، گفت: من از امیر شهرباران می خواهم که در این شرایط حساس ما را تنها نگذارند و در ورزشگاه عضدی کنار ما حضور داشته باشند.

سرمربی جوان داماش با اعلام اینکه هواداران داماش همیشه یکی از ستون های قابل اتکای ما هستند گفت: آنچه که داماش را با این همه مشکلات سرپا نگه داشته است، حمایت پرشور هواداران است. من نیازی نمی بینم که از آنها بخواهم به ورزشگاه بیایند چون مطمئنم اگر ورزشگاه عضدی ده برابر بزرگتر بود، بازهم آنها ورزشگاه را پر می کردند.

وی افزود: ما سه بازی فینال گونه و دشوار در پیش داریم که خوشبختانه دو مسابقه ما در خانه است. هواداران داماش با شور و انرژی که به ما می دهند توان ما را چند برابر می کنند و وجودشان در لیگی که در بیشتر ورزشگاه ها تعداد عوامل مسابقه از تماشاگرانش بیشتر است، یک نعمت بزرگ است.

نظرمحمدی در ارتباط با تیم پرسپولیس گفت: اینکه ما در برابر یکی از پر مهره ترین تیم های کشور قرار می گیریم شکی نیست، اما یقین داشته باشید که پرسپولیس در برابر داماش روز بسیار سختی را خواهد گذراند و آنها به دلیل اینکه در کورس قهرمانی هستند بیشتر از ما استرس دارند.

سرمربی داماش در پایان ضمن اطمینان دادن به اینکه داماش در لیگ برتر خواهد ماند گفت: لیگ برتر بدون داماش یک چیزی کم خواهد داشت و ما هم نمی گذاریم این اتفاق بیفتد.

     
آی اسپورت
2014-03-25 21:01:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر