فهرست
گزارش روز - افتخاری دیگر برای ال کاپیتانو؛ هفتصدمین بازی توتی برای رم
گزارش روز - افتخاری دیگر برای ال کاپیتانو؛ هفتصدمین بازی توتی برای رم

گزارش روز - افتخاری دیگر برای ال کاپیتانو؛ هفتصدمین بازی توتی برای رم

آی اسپورت – مسلما رسیدن به رکورد پائولو مالدینی (902 بازی برای میلان) و خاویر زانتی (853 بازی برای اینتر) برای فرانچسکو توتی غیر ممکن است.

ولی امشب و در بازی با تورینو او یک رکورد شخصی دیگر برای خود به جا می گذارد ، 700 بازی با پیراهن رم.از این تعداد ، 553 بازی در سری آ ، 146 بازی در کوپا ایتالیا و 88 بازی در مسابقات اروپایی و مابقی در دیدارهای دوستانه ، بوده است.

بدین ترتیب توتی آجری دیگر روی دیوار بلند افتخاراتش اضافه می کند و امیدوار است که سه امتیاز بازی نیز به حساب رم واریز شود.امشب و قبل از بازی همچنین قرار است از ستارگان سابق رم همچون جانینی و مونتلا تقدیر شود که البته مونتلا به دلیل بازی فیورنتینا در این جشن حاضر نخواهد بود.

چه کسی می داند ؟ شاید رئیس رم اقای پالوتا امشب به مناسبت هفتصدمین بازی توتی برای رم به او هم جایزه ای بدهد؟ در19 فوریه سال 2012 در اقدامی که با او هماهنگ نشده بود قبل از بازی رم و پارما دو فرزند توتی به زمین چمن ورزشگاه المپیک رم رفتند و پدرشان را در آغوش گرفتند که خود توتی عنوان کرده که این بهترین موقعیتی بوده که در آن قرار گرفته است و نمی توانسته خودش و احساساتش را کنترل کند.

توتی امشب با انجام هفتصدمین بازی برای رم به دل پیرو ، باره زی و برگومی نزدیکتر می شود. با دل پیرو 5 بازی ، با باره سی کاپیتان سابق میلان ،19 بازی و با برگومی کاپیتان سابق ایتالیا و اینتر ، 56 بازی فاصله خواهد داشت.

این روزها توتی در آستانه بازگشت به تیم ملی ایتالیا برای حضور در جام جهانی قرار دارد و به فرم مطلوب فیزیکی هم نزدیک شده است.بازگشت توتی به تیم ملی وزن شخصیتی تیم پراندلی را بیشتر از همیشه خواهد کرد. طرفداران رم امروز منتظر کاپیتان ابدی خود خواهند بود تا درهفتصدمین بازی خود با پیراهن رم  ، درخششی دیگر را تجربه کند.

منبع : کوریره دلو اسپورت

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-25 21:21:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر