فهرست
استیلی: استقلالی‌ها هواداران ملوان را تحریک کردند/ پورقاز را نمی‌دهیم، بختیار را هم می‌خواهیم
استیلی: استقلالی‌ها هواداران ملوان را تحریک کردند/ پورقاز را نمی‌دهیم، بختیار را هم می‌خواهیم

استیلی: استقلالی‌ها هواداران ملوان را تحریک کردند/ پورقاز را نمی‌دهیم، بختیار را هم می‌خواهیم

آی اسپورت- تیم حمید استیلی یک مساوی از صدرنشین لیگ‌برتر گرفت، هرچند که خودش تاکید می‌کند از مساوی راضی نیست و برای برد وارد زمین شده بودند. گفت‌وگوی استیلی در مورد بازی با استقلال و مسائل مختلف دیگر را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.تساوی با استقلال عادلانه بود؟
فکر می‌کنم عادلانه بود. البته من از مساوی راضی نیستم و برای برد وارد زمین شده بودیم. 2گل غیرمنتظره خوردیم ولی مهم این بود که 2بار به بازی برگشتیم. اما با همه مشکلاتی که داریم درکل بازی خوبی انجام دادیم و با وجود سیدجلال رافخایی توانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم. نباید فراموش کرد که استقلال هم تیم قدرتمندی بود.
 


مثل اینکه جو ملوان قبل از این بازی اصلا خوب نبود.
بازیکنان تا 2روز قبل از بازی حتی حال تمرین کردن هم نداشتند ولی ما از آنها خواهش کردیم که مقابل استقلال با انگیزه بازی کنند. آنها فقط به عشق هواداران بازی کردند. نکته مهم در این بازی احیا شدن دو بازیکن ما یعنی رافخایی و حسینی بود.
 
 
 
بعد از بازی مظلومی گفت که هیچ تیمی در انزلی این‌قدر فرصت گل ایجاد نکرده بود. نظر شما چیست؟
استقلال، تیم واقعا خوبی است و فشار زیادی روی دروازه ما ایجاد کرد. شما فراموش نکنید که ما مشکلات زیادی داشتیم. فرزاد حاتمی را از دست دادیم، آرش افشین مصدوم است و رافخایی هم چند هفته از آسیب‌دیدگی رنج می‌برد.
 


مثل اینکه هواداران ملوان در این مسابقه شما را به عنوان سرمربی تیم تشویق نکردند.
من همیشه از آنها خواسته‌ام که ملوان را تشویق کنند و اصلا به این چیزها توجه نکردم. تشویق نشدن من توسط هواداران اصلا مهم نیست. مهم اسم ملوان است.
 


آیا بازیکنی به تیم اضافه می‌کنید؟
دو، سه بازیکن داخلی و خارجی مدنظر ما هستند، ولی هنوز چیزی قطعی نشده است.
 


در مورد احتمال حضور بختیار رحمانی در تراکتورسازی و جدایی پورقاز چه صحبتی دارید؟
ما دنبال جذب رحمانی هستیم و اگر تراکتورسازی به این بازیکن نیاز نداشته باشد، این بازیکن را می‌خواهیم و خوشحال می‌شویم که او به ملوان بیاید. در این زمینه باید با مسئولان صحبت کنیم. درضمن تیم به پورقاز نیاز دارد و این بازیکن را از دست نمی‌دهیم. ما 4دفاع وسط داریم که همه آنها را حفظ می‌کنیم.
 


فکر می‌کنید جایگاه ملوان بهتر شود؟
بحث فنی یک طرف است و بحث جمع کردن تیم در یک طرف دیگر قرار دارد. همه می‌دانند ما چه مشکلاتی داریم ولی با این‌حال در خیلی از مسابقات عالی ظاهر شدیم و به خاطر نداشتن مهاجم ضرر کردیم. هواداران ملوان هم می‌دانند جایگاه ملوان اینجا نیست.
 


مثل اینکه قرار نیست مشکلات مالی برطرف شوند.
مشکلات صددرصد حل خواهند شد. آقای دنیامالی تلاش خود را می‌کنند و من هم امیدوارم این هفته مشکلات حل شوند.
 


چرا هواداران ملوان در بازی جمعه به بعضی از بازیکنان استقلال فحاشی کردند؟
من همیشه طرفدار حفظ اخلاق بودم، با فحاشی در استادیوم هم مخالف هستم ولی بازیکنان هم باید فقط کار خودشان را انجام دهند و نباید باعث تحریک تماشاگران شوند. دستیاران من گفتند که بعضی از بازیکنان استقلال هواداران ملوان را تحریک کردند. من معتقدم هرکس باید در جایگاه خودش رفتار حرفه‌ای را انجام دهد.


9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-03 16:40:33
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۲۱
به خودت هم فحش میدادن همین حرفو میزدی بی وجدان؟
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۴۰
چقدر ابن بی وجدانه
حنیف عمران زاده
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۴۱
منم اگه به عنوان یه لُنگی تو به وجود اومدن برند استقلال(عدد مقدس 4) نقش داشتم از خدام بود به بازیکنان استقلال و تیم استقلال فحاشی بشه. اگه غیر ازین مصاحبه میکرد(و کار تماشاگران انزلی رو محکوم میکرد) جای تعجب داشت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر