فهرست
یادداشت/ بازی در تعطیلات زمستانی، خوش شانسی دیگر رافا
یادداشت/ بازی در تعطیلات زمستانی، خوش شانسی دیگر رافا

یادداشت/ بازی در تعطیلات زمستانی، خوش شانسی دیگر رافا

سید لو
رافا بنیتس زودتر از موعد تعطیلات کریسمسش را ترک کرد و به اسپانیا بازگشت. اما از زمانی که از ترمینال یک فرودگاه خارج شد یک خبرنگار کنار او حرکت کرد و از او سوالاتی پرسید و تا رسیدن به تاکسی او را همراهی کرد. سوال جالب این خبرنگار این بود:«آیا خوشحالی رافا؟ بله یا نه؟». رافا اما فقط یک جمله را تکرار می کرد:«برو، تعطیلات خوش بگذرد». در حالی این را می گفت که خنده بر لب داشت و خنده اش را تا زمانی که سوار تاکسی شد می شد دید. حالا کار او به جایی رسیده که داخل تاکسی جایی است که برایش آرامش رقم می زند. رئیس لیگ اسپانیا در سخنرانی ای به مناسبت کریسمس از همه خواسته بود که در این دوران واقعا خوش باشند. اما آیا ترس از اخراج اجازه خوش بودن به رافا داده بود؟ او بارها توضیح داده که کارش امن است. اما به نظر این طور نیست و خبرنگاران بی صبرانه منتظر بازگشتش بودند. مطمئنا او در این روزها که زمان داشته روزنامه ها را به دقت مطالعه کرده است. حتی آن هایی که مربوط به گذشته بوده را. اخبارهای زیادی هم برای خواندن وجود داشت.
مطمئنا سال جدید می تواند شروعی جدید برای هر باشگاه و تیم فوتبال باشد. برای اولین بار در 27 سال اخیر در لالیگا در روزهای سال نو هم بازی برگزار می شود. یکی از افرادی که از این بابت ناراحت بود دل بوسکه بود که به اعتقادش با این روش تیم ملی زمان لازم برای آماده شدن برای بازی های یورو 2016 ندارد. به هر حال فوتبال دوباره شروع شد. برای رافا اما شرایط عجیب است. شروعی که بیشتر شبیه به پایان است. وقتش رسیده که به پشت سر نگاه کند و ببیند که آن ها واقعا کجا هستند و او چه کرده است.
او حالا مشکلات خودش را دارد. مشکلاتی که البته به خودش هم مربوط می شود. پیش از این رافا مدعی شده بود که کمپینی علیه او تشکیل شده است. نه تنها علیه او، بلکه علیه پرس و رئال مادرید. البته مادرید او حالا 2 امتیاز با بارسلونا فاصله دارد. این شاید یک نکته مثبت برای مربی اسپانیایی باشد. از طرفی آن ها در حالی به مصاف والنسیا می روند که در دو بازی آخر دو خانه 18 گل زده اند. اما مشکل اینجاست که دشمنان اصلی بنیتس در داخل هستند نه خارج. مشکلاتی که برای او وجود دارد فقط ساخته رسانه ها نیست و خود او هم این را می داند. مهم تر از همه این است که تیم او هنوز قانع کننده بازی نمی کند. اصلا شبیه رئال مادرید در دوره هایی که موفق بوده نیست.
رئال در بازی های اخیر بردهای بحث برانگیزی کسب کرده است. از عقب افتادن از تیمی که بعد از 9 نفره شدن آن را برد، تا پنالتی هایی که در بازی با سوسیداد برای رئال گرفته شد. روزنامه ها تیتر زدند که رئال با رونالدو و داور برنده شد. ادامه دار شدن این شایعات در روزهای تعطیلی لیگ می توانست پایه های مربی گری رافا را سست تر هم بکند. اما مثل چند بازی اخیر، بنیتس باز هم شانس آورد. لالیگا برای اولین بار بعد از مدت ها در این دوران خاص هم برگزار می شود و او این فرصت را دارد که با کسب نتایج قابل قبول ورق را برگرداند. اما در نهایت نباید فراموش کند که با شروع شدن فوتبال داستان ها متوقف نمی شوند. کد خبر 9404
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-03 17:56:12
نظر دهید
۱ نظر
برزو روسونری
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۵:۳۷
من خیلی بعید میدونم پرز تا آخر فصل طاقت بیاره و رافا رو اخراج نکنه. اصلاً بهش نمیاد! به خاطر اخراج انجلوتی از پرز ناراحتم. کاش رئال بنیتس همین تو یک هشتم ucl حذف بشه و رئال هم سهمیه ی لیگ قهرمانان سال بعد رو نگیره تا پرز بفهمه با اخراج کارلتو مرتکب چه اشتباه بزرگی شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر