فهرست
رئیس هیات مدیره پرسپولیس تایید کرد: فردا درباره سوشا تصمیم می‌گیریم
رئیس هیات مدیره پرسپولیس تایید کرد: فردا درباره سوشا تصمیم می‌گیریم

رئیس هیات مدیره پرسپولیس تایید کرد: فردا درباره سوشا تصمیم می‌گیریم

آی اسپورت - پرسپولیس در یک روز، هر دو دروازه‌بانش را از دست داده و باید در بازار نقل و انتقالات دنبال دو دروازه‌بان جدید باشد. ایمان صادقی از باشگاه جدا شده و سوشا فعلا در بازداشت است، هر چند به نظر می‌رسد بعد از حل مشکل بازداشت هم از تیم کنار گذاشته شود.
کاشانی رئیس هیات مدیره پرسپولیس، به ایسنا گفته هیات مدیره فردا برای رسیدگی به این ماجرا جلسه‌ای برگزار می‌کنند تا درباره سوشا تصمیم بگیرند: «اتفاق ناخوشایندی رخ داده است. تیم پرسپولیس در حال حاضر تیم بسیار خوبی است و روز به روز نیز بهتر می‌شود و یکی از نقاط ضعف این تیم نیز دروازه‌بان آن بوده است، اگر بخواهیم در بازی‌های بزرگتر بین‌المللی حضور موفق‌تر داشته باشیم حتما به یک دروازه‌بان خوب و ایده‌آل نیاز داریم. تیم‌های بزرگ، بازیکنان بزرگ می‌خواهند، خصوصا بازیکنانی که به لحاظ اخلاقی دارای رفتارهای بزرگ و ارزشی باشند. معتقدم که بازیکنانی که وارد پرسپولیس می‌شوند باید خیلی از مسائل را مدنظر قرار دهند، خصوصا اخلاق را. پرسپولیس نیز بازیکن بی‌اخلاق نمی‌خواهد.»
با این شرایط، به نظر می‌رسد اخبار زیاد خوشایندی در انتظار مکانی نباشد. کاشانی قطعی بودن اخراج مکانی را تایید نکرده اما می‌گوید در جلسه فردا احتمال هر تصمیمی وجود دارد: «به هر حال پس از بحث و بررسی در این مورد هیات مدیره تصمیم‌گیری خواهد کرد. معتقدیم که اخلاق باید از پارامترهای رفتاری اولیه بازیکنان پرسپولیس باشد. به هر حال امکان وقوع هر اتفاقی درباره "مکانی" وجود دارد.»


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-03 18:52:46
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
بایدم اخراج کنن..
مثلا اسم باشگاه گذاشتن فرهنگی ورزشی!
یا با این گونه رفتار ها برخورد کنن یا اسم باشگاه درست کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر