فهرست
استتوس: برای بیرانوند که آب ندیده اما شناگر ماهری است
استتوس: برای بیرانوند که آب ندیده اما شناگر ماهری است

استتوس: برای بیرانوند که آب ندیده اما شناگر ماهری است

امروز یکی از حسن های زندگی در ایران برملا شد. سوشا مکانی که به دلیل فاش شدن عکس های خصوصی و بخشی(درست یا نادرست) از زندگی اش در مقام شاکی قرار داشت و دست به دامان پلیس فتا شده بود، خیلی زود جایش تغییر کرد و در صندلی متهم نشست. دلیل هم واضح است؛ اصلا چرا چنین عکس هایی داری!!! شاید اینجا تنها جایی باشد که یک نفر یک بار باید به مسوولان مربوطه توضیح دهد که شاکی است از فردی که عکس های خصوصی اش را فاش کرده و یکبار باید توضیح دهد که چرا از اینجور عکس ها دارد و البته بازداشت هم شود. شخصا از سوشا مکانی خوشم نمی آید؛ چه از بعد فنی و فوتبالی و چه اخلاقی اما هیچ کدام اینها ربطی به زندگی شخصی و خصوصی او ندارد. حالا در این گیر و دار، بیرانوند عجب ماهیگیری است. گلر نفت تهران که در خرداد ماه سال جاری در مصاحبه ای تاکید کرد "استقلالی" است حالا فضا را مناسب دیده و اظهارنظر جالبی داشته:" من بیایم سوشا نمی‌ماند. پرسپولیس با من تا ۱۰ سال دنبال گلر نمی‌رود". عجب!! ممنون آقای بیرانوند که در همان تیم نفت ثابت کرده ای آب نیست وگرنه شناگر ماهری هستی. ممنون آقای بیرانوند که درهمان تیم نفت و اختلاف با منصوریان عیان کرده ای می توانی فوتبالیست حاشیه سازی باشی. گرچه اینها برای تو چندان مهم نیست و همانطور که گفته ای دوست داری جایی باشی که بیشتر دیده شوی اما برای هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس خیلی مهم است بازیکنی پیراهن تیم شان را بر تن کند که قلبا عاشق آن باشد یا حداقل اینکه عاشق تیم رقیب و سنتی نباشد. ای کاش نسل مهدوی کیا و امثال او در حال انقراض نبود. کیا امروز گفته:" متاسفانه این خبر را که شنیدم بسیار ناراحت شدم و بسیار بد است که عده ای در زندگی خصوصی دیگران دخالت می کنند و امیدوارم این مشکل هر چه زودتر برطرف شده و سوشا به میادین ورزشی برگردد." بیرانوند که دوست سوشا در تیم ملی است بهتر بود اظهارنظری که رنگ و بوی دیگری جز سوءاستفاده از شرایط موجود داشته باشد، انجام می داد.

مهدی ملکی
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-03 20:42:17
نظر دهید

۷ نظر
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۲۴
بیرانوند ب منصوریان ک تمام رشد ورزشییشو مدیونش هست پشت کرد میاد برای رقیبش معرفت بذاره؟چ توقعی
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۵۳
آدم ها زود رنگ عوض میکنند خوبه آرشیوها هست واگرنه تکذیب میکردند ، فردا گل بخوره میگه نفرین سوشا باعث شده
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۸
منم اصلا از سوشا خوشم نمیاد اما تواین ماجرا یه جورایی داره قربانی میشه .. نه اینکه بقیه آدمای این مملکت از این جور عکس ها ندارند ..
-
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۴۷
مهدوی کیا در مورد زندگی خصوصی حرف زده چون خودش زخم خورده هست, بابت اون رسوایی با س.س
برزو روسونری
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۰۴
شاکی خصوصی داشته عزیز من!! مث وحید خزایی(پسر تلگرامی).
برزو روسونری
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۱۱
کلا من نمیدونم چرا زندگی خصوصی لُنگیها چرا اینقدر پرحاشیه است!! اون از رسوایی مهدوی کیا تو المان و اینم از سوشا. ما استقلالیها اسطوره مون فرهاد مجیدی و سید مهدی ها هستند، و جالب اینجاست که ادم سالمی مث سید مهدی رحمتی ( که زن و بچه داره و اصلا تو این برنامه ها نیست) تیم ملی دعوت نمیشه اما سوشا مکانی و بیرانوند دعوت میشن! نه فقط از نظر فنی، بلکه از نظر اخلاقی هم سید مهدی از همه ی بازیکنای لیگ سَرتره. خیلی زور داره سوشا مکانی و علیرضا حقیقی و بیرانوند ملی پوش باشن باور کنید خیلی حرف زوریه.
شیرودی یمانی
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۴۳
اولین پارتی از تیم کیسه اومد بیرون
نیکبخت مجاهد و برومند که ریدن عملن
اسم پرسپولیس میاری قبلش دهنت آب بکش کیسه کش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر