فهرست
مارتینو: رئال نشان داد چه کیفیت بالایی دارد
مارتینو: رئال نشان داد چه کیفیت بالایی دارد

مارتینو: رئال نشان داد چه کیفیت بالایی دارد

آی اسپورت- جراردو مارتینو، سرمربی بارسا، علی رغم پیروزی تیمش در ال کلاسیکو، کیفیت تیم حریف را مورد ستایش قرار داد.

بارسا با پیروزی در این دیدار، فاصله اش با بارسا در صدر جدول را به یک امتیاز کاهش داد اما مارتینو معتقد است که رئالی ها در دیدار یکشنبه شب کیفیت بالایی از خود به نمایش گذاشتند.

او به خبرنگاران گفت:" من همیشه دوست دارم اشتباهات تیمم را ببینم اما کیفیت حریف هم بسیار مهم است. هر بار که ما از خودمان ضعف نشان دادیم، حریف برتری اش را نشان داد.

در هر موقعیت رئال، باید ببینیم که چه اشتباهی داشتیم اما رئال با داشتن بازیکنانی مانند رونالدو و دی ماریا، حریفی بسیار قدرتمند است و سخت است که مقابل چنین تیمی ضربه نخورید.

ما اشتباهاتی کردیم اما بیشتر ضرباتی که خوردیم به دلیل کیفیت رئال بود."

در دیدار یکشنبه اخراج سرخیو راموس، بسیاری از اتفاقات بازی را تحت تاثیر قرار داد؛ مسئله ای که مارتینو را بسیار ناراحت کرد زیرا تلاش بازیکنان تیمش را تحت الشعاع قرار داد.
" ال کلاسیکو دیداری بسیار احساسی و هیجان انگیز است و من از آن لذت می برم. فکر می کنم چنین دیداری، مسائل زیادی برای صحبت دارد؛ هرچند رسانه ها ترجیح می دهند در مورد فوتبال صحبت نکنند. فکر می کنم ما اینجا هستیم تا در مورد فوتبال صحبت کنیم."

به تازگی شایعاتی در مورد جدایی مارتینو از بارسا منتشر شد اما او تاکید کرد می خواهد تا پایان قراردادش در نوکمپ بماند.

" آنچه رئیس باشگاه در مورد قرارداد من گفت کاملا درست است. هیچ چیز تضمین شده نیست اما بارسا من را به خدمت گرفت و می خواهم تا پایان قراردادم در اینجا بمانم."

     
آی اسپورت
2014-03-25 22:01:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر