فهرست
ادعای روز؛ درخشان: سوشا قدر فرصتی که من به او دادم را ندانست!
ادعای روز؛ درخشان: سوشا قدر فرصتی که من به او دادم را ندانست!

ادعای روز؛ درخشان: سوشا قدر فرصتی که من به او دادم را ندانست!

آی اسپورت- حمید درخشان با هر اتفاقی در پرسپولیس می‌افتد می‌تواند نام خودش را مطرح کند و از زحماتش در این تیم بگوید. حتی اگر آن اتفاق دستگیری سوشا مکانی باشد! البته درخشان موفقیت پرسپولیس برانکو را هم از دسترنج‌های خودش می‌داند و اعتقاد دارد او با بازیکنانی مانند عالیشاه و طارمی و سوشا که او در پرسپولیس به آنها میدان داده موفق به نتیجه گیری شده است! متاسفانه کسی از حمید خان درخشان نپرسیده تا آنجا که ما یادمان می‌آید او بابک حاتمی، گابریل و تادئو به پرسپولیس آورده و بازیکنانی که نامبرده از زمان علی دایی درتیم هستند. درخشان در مورد دستگیری سوشا گفت:«او قدر فرصتی که پارسال به او دادم ندانست، من به خاطر این که یک جوان برای تیم ملی تربیت کنم به او میدان دادم و نیلسون گلر خوب برزیلی را رد کردم تا به او امید و اعتماد بدهم، اگر نیلسون را نگه داشته بودم هم پرسپولیس بهتر نتیجه می‌گرفت وهم آبرویم را برای او به خطر نمی‌انداختم.بازیکنان انسان هستند و مثل انسان‌های دیگر اختیار دارند که مسیر زندگی خود را تعیین کنند، من در پرسپولیس جای کرمانی وپیوس را به مهدوی کیا و بزیک دادم و جای نادر باقری را به نیما نکیسا و البته آنها از این فرصت‌ها بهره بردن و به تیم ملی رفتند اما سوشا مکانی ندانست که چطور باید رفتار کند.»
درخشان در مورد نتایج پرسپولیس هم گفت:«دلم با تیم پرسپولیس است واز بازی خوبش خوشحالم و البته بیشتر خوشحالم که بازیکنانی که من برای اولین با آنها را فیکس کردم یا باعث بیرون رفتن آنها از افت شدم عوامل موفقیت تیم شده‌اند، از درخشش طارمی، عالیشاه، نوراللهی و کمندانی خوشحالم واعتقاددارم این تیم در پایان شانس قهرمانی دارد.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-03 22:11:37
نظر دهید
۴ نظر
siavash
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۰۸
ای بی شرف همه مشکلات پرسپولیس از گور تو و امسال تو شروع شد .
حمیدرضا
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۵۵
آقای درخشان سکوت
امین
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۳:۲۴
درخشان بسه دیگه چقد ریدی به تیم پارسال حالا بیا بگو قهرمانی بارسا تو جام باشگاهها هم حاصل تلاش تو بود. بیناموس رشوه خور
سید محمد حسین پور علی نقی بیگی زاده
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۹
روزنامه استقلال جوان در مورد ماجرای سوشا مکانی هیچ تیتری نزده. باشد که هرزنامه ی پیروزی یاد بگیره. جدا از بحث فنی ضمن اینکه با این حواشی ای که این گلرهای ملی پوش دارن(حقیقی و بیرانوند و سوشا) دعوت نشدن سید مهدی رحمتی بااخلاق به تیم ملی خودش کلی جای بحث داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر