فهرست
انتخاب مدیرعامل یا شطرنج مالکان نساجی؟
انتخاب مدیرعامل یا شطرنج مالکان نساجی؟

انتخاب مدیرعامل یا شطرنج مالکان نساجی؟

آی اسپورت - تیم فوتبال نساجی قائمشهر از زمان حضورش در لیگ برتر از فصل گذشته با مشکلات ریز و درشت زیادی دست و پنجه نرم کرده است. این تیم فصل را در حالی شروع کرده است که نیمی از بازیکنان جدیدش به علت بدهی باشگاه هنوز اجازه ندارند قراردادشان را به ثبت برسانند و برای نساجی به میدان بروند. نیم دیگری از بازیکنان جدید و همچنین بازیکنان فصل قبل هم در آخرین لحظه‌ها توانستند قراردادشان را به ثبت برسانند.

یکی درگیر از مشکلات عجیب نساجی نبودن مدیرعامل و سرپرست در این باشگاه است. البته این روزهای اسم‌هایی برای قبول این پست مطرح شد اما هنوز مدیرعامل باشگاه انتخاب نشده است. سعید آذری یکی از افرادی بود که در این چند روز اسمش برای این سمت مطرح شده بود اما روز گذشته او به عنوان مدیرعامل فولاد خوزستان انتخاب شد.

یکی دیگر از گزینه‌ها علی خطیر، معاون سابق باشگاه استقلال بود که از طرف یکی از سرمربیان لیگ برتری به مالکان نساجی یعنی فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان معرفی شد و جلسه‌ای برگزار کرد. خطیر قصد داشت با پرداخت ۳ میلیارد تومان به صورت اقساط به صنیعی‌فر، بخشی از سهم او را خریداری کند. او همچنین به مالکان نساجی گفت که می‌تواند برای باشگاه یک اسپانسر ۲۰ میلیارد تومانی مهیا کند. گویا مالکان نساجی بعد از مشورت با چند نفر به این نتیجه رسیدند که خطیر نمی‌تواند چنین مبلغی را از طریق اسپانسر به باشگاه منتقل کند. از طرفی برخی رفتارها و حواشی خطیر باعث شد تا در نهایت قید این گزینه را بزنند.

به نظر می‌رسد رد کردن خطیر تنها نقطه اشتراک دو مالک در انتخاب مدیرعامل است چرا که گزینه‌های دیگر با مخالفت‌ها و لجبازی‌های پی در پی هر دو نفر رو به رو می‌شوند. صنیعی‌فر اصرار داشت علیرضا اسدی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کند اما حدادیان با این گزینه مخالفت کرد و مهدی محمدنبی را پیشنهاد کرد اما نبی هم به نوعی از روی لجبازی با این گزینه مخالفت کرد.

 

با گذشت دو هفته از لیگ برتر عجیب است که تیمی در این سطح هنوز نه مدیرعامل دارد نه سرپرست. با این اوصاف و با اختلاف دو مالک بر سر انتخاب مدیرعامل به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها تکلیف این پست در باشگاه نساجی مشخص شود.

۱    
آی اسپورت
2019-09-05 17:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر