فهرست
جمشیدی: همیشه خودم را فوتبالیست می‌دانم
جمشیدی: همیشه خودم را فوتبالیست می‌دانم

جمشیدی: همیشه خودم را فوتبالیست می‌دانم

آی اسپورت - پژمان جمشیدی، بازیکن سابق پرسپولیس و سریال زیرخاکی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «ورزش و مردم» صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

-خوشحالم سریال زیرخاکی مورد اقبال مردم قرار گرفته است.

-بازی کردن سریال کار سختی است، چون زمان‌بر است و وقتی برای استراحت ندارید.

-من در شش ماه حتی ۵ روز هم استراحت نکرده‌ام.

-دودل بودم، اما متن را که خواندن مطمئنم بودم که این چالش بزرگی است و می‌تواند اتفاقات خوبی بعد از آن رخ دهد.

-آنقدر بازیگران خوبی کنار من بودند و گروه خوب بود که کار برای من راحت بود.

-همیشه خودم را فوتبالیست می‌دانم. اگر جایگاهی پیدا کرده‌ام در هنر همه به خاطر لطف رسانه‌های ورزشی بوده است. اگر ارتباط‌مان کم شده به خاطر گرفتاری‌های من بود.

-فوتبال وقتی دوباره در خارج از کشور شروع شد من خیلی ذوق‌زده شدم.

-هنوز تفریح اول من فوتبال است. حتی اگر سر صحنه هم باشیم سریع یک تلویزیون تهیه می‌کنیم و فوتبال می‌بینیم. اگر هم دربی باشد تمام تلاش خود را می‌کنم که حتما بازی را ببینم.

-یک بار در صحنه تئاتر بودم ۵ دقیقه کاری نداشتم و از صحنه بیرون آمدم و چند دقیقه از یک فوتبال را دیدم.

-شاید کمتر کسی بداند و شاید لازم نباشد بداند. من بلافاصله پس از پایان فوتبالم کلاس‌های مربیگری را پشت سر هم گذراندم. کلاس‌های B را هم گذراندم و در چند تیم هم مربیگری کردم، اما بعد‌ها نشد که ادامه بدم.

-به شدت مربیگری را دوست دارم، ولی الان خیلی سخت است که سرمربی یک تیم شوم. حتی برای جامعه فوتبال هم سخت است که به در قامت سرمربی من اعتماد کند، اما دوست دارم شانس خود را به عنوان مربیگری امتحان کنم.

-بدون اغراق، قله حضور در سینما برای من رضایت مردم است و این می‌تواند بزرگترین دستاورد من باشد.

-یک فیلمی از من در فضای مجازی پخش شد برای چند سال پیش که من یک شوخی با علی پروین کرده بودم ولی من خدایی نکرده هیچ قصدی برای بی‌احترامی به او نداشتم. حتی هیچ‌‌وقت به بزرگ دیگری بی‌احترامی نمی‌کنم. شاید کمتر کسی مثل من پروین را دوست داشته باشد. من خاطرات خوبی از او دارم و بسیار دوستش دارم.

-از تمام خبرنگاران، عکاسان، روزنامه‌ها و برنامه‌های ورزشی تشکر کنم. من هیچ‌وقت لطف آنها را فراموش نمی‌کنم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

۶    
آی اسپورت
2020-05-25 12:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر