فهرست

دلیل اصلی اختلاف بر سرقرارداد خاکپور: حضور در المپیک

آی‌اسپورت- در حالی که تیم ملی امید باید به زودی در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کند، اختلافات میان سرمربی تیم امید و رئیس فدراسیون فوتبال هر روز با مصاحبه‌های دو طرف ابعاد تازه‌ای به خود می‌گیرد. در این میان صحبت های حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید تقریبا گره اصلی ماجرا را روشن کرد. کاشانی در این باره گفت: «اولین مسئله خاکپور این بود که بعد از بردن تیم امید به المپیک از این تیم حذف نشود و تا المپیک روی نیمکت بنشیند. کرانچار هم همین خواسته را داشت که در صورت صعود تیم به المپیک فرصت به خودش داده شود». به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال و در راس آن علی کفاشیان حاضر نیستند چنین تضمینی را به محمد خاکپور بدهند تا ابتکار عمل برای انتخاب سرمربی تیم ملی امید در صورت صعود به المپیک در اختیار فدراسیون باقی بماند.

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-03 22:36:28
نظر دهید

۲ نظر
amin
يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۴۵
مورینیو هم همچین تضمینی حق نداره بگیره این فک کرده کیه .... شما قرارداد.ببند اگه برکنار شدی وظیفشونه پول کاملتو بهت بدن ولی همچین تضمینی هیچ جای دنیا نمیدن به مربی گرچه منطقیش اینه که اگه تیمو برد خودش بمونه
برزو روسونری
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۵:۴۷
با کیا شدیم 80 میلیون!!! بعد از 44 سال المپیک نرفتیم ایندفه هم نمیریم ولی این تضمین رو اگه بهش میدادن انگیزه اش بیشتر میشد. من نمیدونم کفاشیان پیش خودش چه فکری کرده که این خواسته خاکپور رو رد کرده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر