فهرست
خدیرا: آلمان هیچ شانسی برای قهرمانی در یورو ندارد
خدیرا: آلمان هیچ شانسی برای قهرمانی در یورو ندارد

خدیرا: آلمان هیچ شانسی برای قهرمانی در یورو ندارد

آی اسپورت – سامی خدیرا می گوید تیم ملی آلمان با وضعیت فعلی «هیچ شانسی» برای قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ ندارد اما بر این باور است که تیم ملی کشورش در زمان آغاز جام ملتهای اروپا به وضعیت ایده آل خواهد رسید.
آلمان به عنوان قهرمان جام جهانی پا به رقابتهای یورو می گذارد اما عملکرد این تیم در رقابتهای انتخابی آنچنان امیدوارکننده نبود و شکست به تیمهایی مثل لهستان و ایرلند هواداران فوتبال این  کشور را نگران کرده است.
خدیرا هافبک یوونتوس در این باره گفته: «اگر بخواهیم صادقانه حرف بزنیم باید بگویم که با وضعیت فعلی هیچ شانسی در یورو نخواهیم داشت.» او در مصاحبه با روزنامه «دی وت» گفت: «عملکرد ما در چند ماه گذشته به اندازه کافی خوب نبوده. به نظرم این چیزی است که همه ما آن را درک می کنیم. همگی می دانیم که برای قهرمانی در جام ملتهای اروپا باید یک گام رو به جلو برداریم. باید متحد باشیم چه داخل زمین و چه بیرون آن. آلمان همیشه یکی از تیمهای مدعی قهرمانی است٬ این بار اما موضوع این است که ما به عنوان قهرمان جهان پا به رقابتها می گذاریم. هواداران باید بدانند که حریفانی که مقابل آلمان قرار می گیرند همگی با انگیزه مضاعف بازی می کنند.»
۹۴۱۰
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-03 23:00:57
نظر دهید
۱ نظر
برزو روسونری
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۲۲
با این مصاحبه ای که کرده یواخیم لو دیگه نباید دعوتش کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر