فهرست

کارشناس فوتبال قطر: جباری قلب تپنده الاهلی است

آی‌اسپورت-  تیم الاهلی قطر که در این فصل جباری و منتظری را در ترکیب خود دارد. امشب در رقابت‌‌های هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر برابر الوکره صف‌آرایی کرد که با درخشش بی‌مانند جباری ستاره ایرانی‌اش بازی باخته را به پیروزی تبدیل کرد و با نتیجه 2 بر یک به پیروز رسید. فارس در این باره نوشت: الاهلی که تا دقیقه 80 بازی یک بر صفر از حریف عقب بود با سوپرگل جباری در دقیقه 80 بازی را به تساوی کشاند. اما این پایان کار نبود موبیلی یک دقیقه بعد گل پیروزی بخش را به ثمر رساند تا خیال کرانچار را آسوده کند.البته جباری در دقیقه 55 بازی گلی را به ثمر رسانده بود اما داور خطای جباری را روی گلر حریف اعلام کرد و این گل را مردود اعلام نمود.

پس از این دیدار کارشناس فوتبال قطر به تحلیل بازی پرداخت و درباره جباری ستاره ایرانی الاهلی گفت: «جباری از بازیکنان تاثیرگذار و کلیدی الاهلی است و به منزله قلب تپنده تیم به شمار می‌آید. اگر فرصتی پیدا کند می‌تواند بر روند بازی تاثیر مستقیم داشته باشد. به نظرم او در این دیدار بهترین بازیکن بود».
وی درباره گل فوق‌العاده زیبای جباری گفت: «فقط می‌توان گفت یکی از زیباترین گل‌هایی بود که دیدم». الاهلی با این پیروزی شیرین تا حدودی از بحران خارج شد زیرا در 8 بازی اخیر خود طعم پیروزی را نچشیده بود. یاران جباری و منتظری با این پیروزی ارزشمند 17 امتیازی شد و با دو پله صعود در رده دهم قرار گرفتند.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-03 23:27:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر