فهرست
آزارد: اتوئو معتقد است می توانم بهترین بازیکن دنیا شوم
آزارد: اتوئو معتقد است می توانم بهترین بازیکن دنیا شوم

آزارد: اتوئو معتقد است می توانم بهترین بازیکن دنیا شوم

آی اسپورت- ادن آزارد، ستاره چلسی، فاش کرد که ساموئل اتوئو به او گفته که می تواند به بهترین بازیکن دنیا تبدیل شود.

این ملی پوش بلژیکی در این فصل نمایش های بسیار خوبی ارائه داده و در 31 بازی این فصل خود در لیگ برتر 14 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل نیز داده است.

مورینیو مدتی پیش گفت که آزارد پسربچه ای بود که حالا به بلوغ رسیده است و به نظر می رسد که بین در باشگاه چلسی، افراد دیگری هم با این نظر موافق هستند.

آزارد به خبرنگاران گفت:" اتوئو هر روز به من می گوید که می توانم یکی از بهترین بازیکن های دنیا شوم. قبل از هر بازی به من می گوید که باید در این بازی سرنوشت ساز شوم.

او به من می گوید "تو بدون این که در این بازی گلزنی کنی، استادیوم را ترک نمی کنی"

چند سال پیش فوتبال تنها یک بازی برایم بود. اگر گل نمی زدم، خیلی اهمیت نمی دادم اگر در آن بازی برنده می شدیم. الان می خواهم در هر بازی گلزنی کنم و تعیین کننده باشم."

چلسی در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاریسن ژرمن خواهد رفت و بازی رفت هفته دیگر در فرانسه برگزار خواهد شد. هازارد اعتراف کرد که بردن قهرمان فرانسه کار آسانی نخواهد بود. او در این رابطه گفت:" به عنوان بازیکن فوتبال، شما دوست دارید مقابل تیم هایی مثل پاریسن ژرمن بازی کنید.

آن ها بازیکنان خوبی دارند، موقعیت های فراوانی می سازند و بازیکنان تکنیکی زیادی دارند. آن ها بازیکنانی مثل زلاتان ابراهیموویچ، تیاگو موتا، یوهان کابای و ادینسون کاوانی دارند.

هم چنین آن ها در دفاع هم قدرتمند هستند. این اولین بازی من در مقابل ابراهیموویچ خواهد بود. البته من در پلی استیشن او را شکست داده ام."

     
آی اسپورت
2014-03-25 22:10:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر