فهرست

روزبه چشمی: رویایم کسب دوگانه است

آی‌اسپورت-  ‌هافبک دفاعی سرسخت استقلال که در این فصل یکی از پدیده‌های تیم مظلومی بوده است. او توانسته جایگاه ثابتی برای خود در ترکیب این تیم پیدا کند، درحالی با تیم امید به‌عنوان کاپیتان راهی رقابت‌های مقدماتی المپیک شده که معتقد است استقلال این فصل می‌تواند برای نخستین‌بار دو جام را کسب کند.


مقابل مظلومی روسفیدمروزبه چشمی گفت‌وگوی خود را با  با صحبت درباره نیم‌فصل گذشته لیگ‌برتر آغاز می‌کند: «استقلال تیم بزرگی است و بازی کردن برای این تیم، باعث به وجود آمدن یک مسئولیت بزرگ برای هر بازیکنی می‌شود. من نخستین سالی است که در این تیم بازی می‌کنم و طبیعی بود که در بازی‌های ابتدای فصل نتوانم همه توانایی‌های خودم را نشان دهم. البته با اکثر بازیکنان استقلال از قبل رفیق بودم و همین مسأله به من کمک کرد تا خیلی زود در ترکیب تیم جا بیفتم. اعتقاد دارم طوری هم کار کردم که مقابل هواداران و کادرفنی روسفید باشم.»
ماجرای پیشنهادهای اروپاییدر روزهای گذشته حرف‌و حدیث‌های زیادی درباره پیوستن چشمی به باشگاه‌های روسی و آلمانی شنیده شده است. او دراین‌باره عنوان می‌کند‌:  «من از همان ابتدای فصل پیشنهادهایی از کشورهای اروپایی داشتم؛ اما چون می‌خواستم تمام تمرکزم را روی استقلال بگذارم، این موضوع را به مدیربرنامه‌هایم و مسئولان باشگاه سپردم. البته در فصل جاری خیلی به رفتن به اروپا فکر نمی‌کنم؛ چون می‌خواهم در استقلال بمانم و به اهدافم با این تیم برسم. آخر فصل که شد، می‌توانم خیلی بهتر به پیشنهادهای اروپایی فکر کنم.»
تاریخ‌سازی با کسب دوجامهافبک استقلال درباره عملکرد تیمش در نیم فصل اول که با صدرنشینی همراه شد، خاطرنشان می‌کند: «با توجه به این‌که تعداد زیادی از بازیکنان اصلی استقلال در این فصل تغییر کرده‌اند، به نظرم شرایط خوبی داریم. تقریبا از همان اول فصل جزو تیم‌های صدرنشین بودیم و ثبات داشتیم. البته رقابت در بالای جدول بسیار سخت است اما هدف ما خیلی بزرگ‌تر از این‌هاست. می‌خواهیم برای کسب ٢ جام تلاش کنیم که اگر تحقق پیدا کند، در تاریخ لیگ برتر بی‌سابقه است و رویای دوگانه به واقعیت تبدیل می‌شود.»

شباهت با بوسکتسچشمی در ادامه درباره لقب‌هایی که هواداران به او داده‌اند، صحبت می‌کند: «هواداران به من لطف دارند اما نمی‌دانم چرا به من می‌گویند پوگبا! سبک بازی پوگبا با من فرق دارد و او یک‌ هافبک گلزن است. من بیشتر شبیه بوسکتس بازی می‌کنم،؛ اگرچه اصلا از بارسلونا خوشم نمی‌آید.»
تیم امید نیاز به حمایت داردکاپیتان تیم فوتبال امید صحبت‌هایش را با اظهارنظر درباره رقابت‌های مقدماتی المپیک به پایان برد: «ابتدا خدا را شکر می‌کنم که مصدومیتم خیلی جدی نبود و توانستم تیم امید را در این سفر همراهی کنم.به هر شکلی بود، این تیم جمع‌وجور شد و همه ما نیز یک هدف داریم. در یکسال اخیر خیلی زحمت کشیدیم و شاید برخی ندانند که وقتی خودشان استراحت می‌کردند، ما در اردو بودیم. به‌عنوان کاپیتان این تیم خیلی امیدوار به شکستن طلسم ٤٠ساله هستم اما از مسئولان انتظار حمایت بیشتری داریم.»

منبع: شهروند

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-04 01:34:37
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۵۶
فوق العاده س این پسر
اکسل ویتسل
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۷
باید بره بوندس لیگا. بهترین هافبک دفاعی بعد از انقلابه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر