فهرست
روسیچکی: آرسنال هنوز از شانس قهرمانی در لیگ برتر برخوردار است
روسیچکی: آرسنال هنوز از شانس قهرمانی در لیگ برتر برخوردار است

روسیچکی: آرسنال هنوز از شانس قهرمانی در لیگ برتر برخوردار است

آی اسپورت- توماس روسیچکی، هافبک باتجربه آرسنال، معتقد است که تیمش هنوز از شانس قهرمانی در لیگ برتر برخوردار است.

تیم آرسن ونگر اکنون با دو بازی خانگی مقابل سوانزی و منچستر سیتی روبروست. آرسنال 7 امتیاز از چلسی کمتر دارد اما روسیچکی بر اساس تجربه شخصی است می داند که کورس قهرمانی تمام شده نیست.

او به خبرنگاران گفت:" وقتی در آلمان برای بورسیا دورتموند بازی می کردم و قهرمان لیگ شدیم، در فصلی که قهرمان شدیم 5 امتیاز در رده دوم بودیم و چهار بازی باقی مانده بود و با این وجود موفق شدیم. همه چیز ممکن است اما مهمترین مساله در حال حاضر انگیزه است.

اگر به گذشته نگاه کنید تقریباً هر وقت که نتیجه منفی گرفتیم همیشه واکنش خوبی نشان داده ایم. ما تجربه تبدیل منفی به مثبت را در زمان کوتاهی داریم. انتظار همین اتفاق را در سه شنبه دارم."

ونگر از بازی روز شنبه به عنوان "یک کابوس" یاد کرده است و روسیچکی موافق است.

"قطعاً سرمربی در مورد انچه می گوید حق دارد، فکر می کنم شیوه ای که در نیمه اول بازی کردیم مثل خودکشی بود. و اولین دو گلی که دریافت کردیم بیشتر شبیه گل به خودی بود.

هر بار که توپ را در میانه میدان از دست می دادیم یک ضد حمله سریع و یک گل در راه بود. ما اولین تیمی بودیم که اولین موقعیت را ایجاد کردیم بنابراین شاید همه چیز می توانست متفاوت باشد اما دو اشتباه در دو گل اول – در بازی هایی اینچنینی همه شما را تنبیه خواهند کرد.

امسال اولین باری نیست که این اتفاق می افتد و این بخش ناامید کننده ماجراست. اما من کاملاً مطمئن هستم که دوباره می توانیم اوضاع را برگردانیم و اکنون دو بازی بزرگ در خانه پیش رو داریم."

     
آی اسپورت
2014-03-25 22:16:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر