فهرست

عکس ویژه: سوشا در ماشین پلیس

آی اسپورت - سوشا مکانی مهم ترین چهره فوتبالی کشورمان طی 24 ساعت گذشته بوده. دروازه بان پرسپولیس که حالا به خاطر انتشار عکسهای خصوصی اش - و آنطور که گفته شده ماجراهای دیگر - بازداشت شده، به احتمال زیاد امروز و با گذاشتن وثیقه آزاد خواهد شد.
سوشا که بعید است به این زودی ها بتواند دوباره به مستطیل سبز برگردد حالا در ماشین پلیس و نه در دروازه پرسپولیس سوژه عکاسان شده. خبرگزاری تماشاگر عکسی از صفحه اول ورزشی روزنامه همشهری منتشر کرده که سوشا مکانی را در ماشین پلیس نشان می دهد. کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-04 07:42:29
نظر دهید

۲ نظر
موسی
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵
روزنامه استقلال جوان در مورد ماجرای سوشا مکانی هیچ تیتری نزده. باشد که هرزنامه ی پیروزی یاد بگیره. جدا از بحث فنی ضمن اینکه با این حواشی ای که این گلرهای ملی پوش دارن(حقیقی و بیرانوند و سوشا) دعوت نشدن سید مهدی رحمتی بااخلاق به تیم ملی خودش کلی جای بحث داره.
مهدی
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۲۸
آقای موسی در این که سید با اخلاقه هیچ شکی نیست، اما اگر کمی به عقب برگردیم حواشی بازی انزلی سالهای قبل استقلال و عکس منتشر شدش در کنار یک خانم در حال قلیان کشیدن و... اما اصل مطلب هرکسی ممکنه تو زندگیش اشتباه کنه،نباید فرصت بازگشت بهش داد؟؟؟ شما فکر می کنید همچین مهمانی هایی فقط مختص سوشا ست و بقیه بازیکنامون معصوم و ماکن !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر