فهرست

ماموریت غیر ممکن برانکو: پرسپولیسی کردن طالب لو

آی اسپورت - چند هفته قبل بود که وحید طالب لو گفت در این مدت 4 بار از پرسپولیس پیشنهاد داشته  با محرومیت احتمالی سوشا آیا او دوباره سر راه پرسپولیس قرار می گیرد؟ 
برانکو که این اواخر به شدت با سوشا مکانی رابطه خوبی داشت و برای همین گفته بود وحید را دوست دارد اما قرار نیست هر کسی را که دوست دارد به تیمش بیاورد. او این قدر به سوشا علاقه پیدا کرده بود که حتی بعد از مشکلاتی پیش آمده برای مکانی ، تصمیم گرفت ایمان صادقی را برای اختلافاتی که با مکانی داشت ، به خونه به خونه بفروشد و حتی پی این را به تنش مالیده که در این تعطیلات اصلا گلر نداشته باشد . با این اتفاقات او حالا باید در پی دو گلر باشد. دو گلری که در این شرایط فوتبال ایران ، پیدا کردن شان خیلی سخت است. اگرچه علیرضا بیرانوند نشان داده دوست دارد به پرسپولیس برود اما او برای رفتن به این تیم باید از مانع رضایتنامه میلیاردی بگذرد . رقمی که پرداختش برای پرسپولیس خیلی هم ساده نیست.
اگرچه آنها در هفته های اخیر توانستند از سامانه هواداری شان بیش از 7 میلیارد درآمد داشته باشند و رقمی بیش از 5 میلیارد هم طلب از این سامانه دارند اما پرداخت رقم درشت برای رضایتنامه و راضی کردن خود بیرانوند برای قرارداد با تیم ، شاید هزینه ای گزاف برای پرسپولیسی ها به همراه داشته باشد که امسال مدیریتش تصمیم گرفت تا به هیچ بازیکنی بیش از 950 میلیون تومان پرداخت نکند و پای حرف شان هم در ابتدای فصل ماندند ، پرداخت چنین رقمی دشوار است.
در این شرایط آنها برای انتخاب از گلرهای بیرون مانده به گزینه های فروزان و طهماسبی می رسند که خیلی دندان گیر نیستند اما گزینه دیگری که برانکو همیشه دوستش داشته ، وحید طالب لو است. گلر استقلال که خودش گفته 4 بار از پرسپولیس پیشنهاد داشته. وحید اما برای رفتن به تیم رقیب ، مشکلی بزرگ دارد. او اگرچه در استقلال جایگاه ثابتی ندارد اما همیشه برای این تیم از 14 سالگی تا امروز بازی کرده و در آستانه 33 سالگی به او لقب پسر آبی را داده اند. وحید برای رفتن به پرسپولیس باید این ریسک بزرگ را بکند که روی تقریبا 16 سالی که او را همه استقلالی می شناختند ، از زمانی که در تیم های پایه آبی ها بازی کرده تا امروز خط قرمز بکشد و راهی تیم رقیب شود. این برزخ فکری وحید طالب لو است که هر بار با پیشنهاد تیم رقیب روبرو می شود ، باید با آن بجنگد.


منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-04 08:11:26
نظر دهید

۱ نظر
حبیب قاسمی
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۲۵
روزنامه استقلال جوان در مورد ماجرای سوشا مکانی هیچ تیتری نزده. باشد که هرزنامه ی پیروزی یاد بگیره. جدا از بحث فنی ضمن اینکه با این حواشی ای که این گلرهای ملی پوش دارن(حقیقی و بیرانوند و سوشا) دعوت نشدن سید مهدی رحمتی بااخلاق به تیم ملی خودش کلی جای بحث داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر