فهرست

دردسر جدید سوشا: لو رفتن فیلم حرکات موزون!

آی اسپورت - وقتی سوشا مکانی بازداشت شد، خبر رسید دروازه بان پرسپولیس جدا از ماجرای عکس های لو رفته شاکی خصوصی دارد اما دیشب فیلم تازه ای از دروازه بان پرسپولیس لو رفت که او را در حال رقص با یک دختر نشان می داد.
 این فیلم در پایان یک میهمان خصوصی کم جمعیت گرفته شده که در آن، سوشا در حال انجام حرکت موزون به اتفاق یکی از دختر خانم هایی است که عکسش کنار سوشا لو رفت.
 انتشار این فیلم ها که معلوم نیست از سوی چه کسانی و با چه نیتی انجام می شود فقط جرم دروازه بان پرسپولیس را سنگین تر می کند.
 مکانی احتمالا امروز در صورتی که قاضی پرونده قرار وثیقه را بپذیرد، با وثیقه آزاد می شود اما گویا محرومیت او پابرجا می ماند. انگار به باشگاه پرسپولیس اعلام شده برای نیم فصل دوم دنبال دروازه بان شد.

منبع: راد نیوز
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-04 08:26:57
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۴۰
تو قوانین ما رقصیدن جرمه ؟ مجازات ارتکاب چنین جرمی چقدره ؟!
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۲۹
لنگی ها دیگه چی موند ازتون سر نزنه
حامد
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۳۴
روزنامه استقلال جوان در مورد ماجرای سوشا مکانی هیچ تیتری نزده. باشد که هرزنامه ی پیروزی یاد بگیره. جدا از بحث فنی ضمن اینکه با این حواشی ای که این گلرهای ملی پوش دارن(حقیقی و بیرانوند و سوشا) دعوت نشدن سید مهدی رحمتی بااخلاق به تیم ملی خودش کلی جای بحث داره.
امیر
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۰۱
به جرم رقصیدن نگرفتنس شاکی خصوصی داره
tttrctttor
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۲
مگه رقصیدن که به اصطلاح برخی حرکاته موزون نامیده میشه جرمه ؟؟؟ مگه برای رقصیدن باید سرنوشته یه بازیکن تغییر کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر