فهرست
هرتابرلین 1-3 بایرن مونیخ: جشن قهرمانی پشت دیوار برلین
هرتابرلین 1-3 بایرن مونیخ: جشن قهرمانی پشت دیوار برلین

هرتابرلین 1-3 بایرن مونیخ: جشن قهرمانی پشت دیوار برلین

آی اسپورت- بایرن مونیخ با پیروزی 3-1 در خانه هر تابرلین، در فاصله هفت هفته تا پایان رقابت های این فصل بوندس لیگا، قهرمانی اش را قطعی کرد.

بایرنی ها در این دیدار خیلی زود توسط کروس و گوتزه پیش افتادند و گل ریبری در نیمه دوم، پیروزی آنها را قطعی کردند. با این پیروزی، فاصله بایرن با تیم دوم جدول در فاصله 7 هفته تا پایان رقابت ها به 25 امتیاز رسید و قهرمانی این تیم قطعی شد.

گواردیولا در دیدار امشب ترجیح داد از مانژوکیچ استفاده نکند و در عوض، گوتزه را به عنوان شماره 9 کاذب به زمین فرستاد.

تنها 6 دقیقه از بازی گذشته بود که کروس از با ضربه ای دقیق، گل اول بازی را به ثمر رساند.

هشت دقیقه بعد ارسال شواین اشتایگر را ماریو گوتزه به گل دوم بایرن تبدیل کرد. بایرنی ها بعد از این دو گل از فشار حملات شان کم کردند با این وجود، می توانستند پیش از پایان نیمه اول، به یک گل دیگر برسند؛ اما ضربه سر مولر به تیر دروازه برخورد کرد.

نیمه دوم هم با برتری بایرن آغاز شد و حضور ریبری و مانژوکیچ، انسجام بیشتری به حملات این تیم داد. اما این هرتا بود که در دقیقه 66 صاحب یک ضربه پنالتی شد و راموس آن را به گل تبدیل کرد تا اختلاف به حداقل کاهش پیدا کند.

اما در دقیقه 79، بایرن بار دیگر اختلاف را به دو گل افزایش داد. این بار ریبری در نقش گلزن ظاهر شد تا قهرمانی بایرن با این پیروزی مسجل شود.

ترکیب اولیه دو تیم:

هرتا برلین: توماس کرافت- فن در برگ- پاکاریک- آنتونی بروکس- کریستوف یانکر- هوسوگای- نیکو شولز- هانی موختار- لوان کوبیاشویلی- پر اسکیلبرد- آدریان راموس

بایرن مونیخ: نویر- رافینا- دانته- بوآتنگ- آلابا- تونی کروس- گوتسه - روبن- لام- شواین اشتایگر- مولر


     
آی اسپورت
2014-03-26 04:35:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر