فهرست

خبر خوب برای نوراللهی: احتمال دعوت به تیم ملی

آی اسپورت - احمد نوراللهی هافبک دفاعی پرسپولیس در لیگ برتر خوش درخشید و در کنار کمال کامیابی نیا زوج خوبی را تشکیل داده اند. خیلی ها پیش بینی می کردند نوراللهی در رقابت های نهایی مقدماتی المپیک در کنار تیم ملی امید باشد و نمایش خوبی داشته باشد ولی روز آخر مشخص شد او اصلا به تیم ملی دعوت نمی شود.
مسئولان تیم ملی امید اعتقاد داشتند این بازیکن تمارض کرده و به اردوی این تیم در بندرعباس نرفته است. در هر صورت نام نوراللهی از لیست تیم امید خط خورد و جایی در تیم محمد خاکپور ندارد. اما خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که اتفاقا او به شدت زیر نظر کادر فنی تیم ملی است و کروش هم رویش نظر مثبتی دارد.
در حال حاضر سعید عزت اللهی، آندو، امید ابراهیمی و کامیابی نیا 4 هافبک دفاعی تیم ملی هستند که رقابت بالایی با هم دارند. نوراللهی هم با درخششی که در لیگ برتر داشته هیچ بعید نیست در فروردین ماه سال 95 در لیست کروش باشد و برای دو بازی هند و عمان دعوت شود. اتفاقا روز گذشته هم مهدی طارمی در پستی که برای نوراللهی منتشر کرد پیش بینی کرد او به تیم ملی دعوت می شود و همراه با ایران به جام جهانی روسیه هم می رود.منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-04 11:20:47
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۰۴
زرشک, این در حد لیگ محلاته
ویکلی ویکان از موت مت
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
با اون شوتاش جای کریم باقری رو میگیره
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۲
امید ابراهیمی درحد محلات هم نیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر