فهرست
ایمان صادقی: سوشا حس خوبی به من نداشت / در پرسپولیس با من بد تا کردند
ایمان صادقی: سوشا حس خوبی به من نداشت / در پرسپولیس با من بد تا کردند

ایمان صادقی: سوشا حس خوبی به من نداشت / در پرسپولیس با من بد تا کردند

آی اسپورت- ایمان صادقی بعد از اینکه از ملوان جدا شد و به پرسپولیس پیوست، نتوانست اعتماد هواداران را جلب کند و در همان چند بازی اول فصل اشتباهات فاحشی که از خود نشان داد. او روز پنجشنبه در دیدار برابر استقلال‌خوزستان با ثبت یک کلین‌شیت به تعطیلات رفت اما خیلی زود خبر رسید که با تیم خونه‌به‌خونه بابل به توافق رسیده است. ایمان صادقی درباره دوران کوتاه حضور در پرسپولیس گفتگوی جالبی انجام داده است.


 
خبر رسید که با تیم خونه‌به‌خونه توافق کرده‌ای.
من قبل از منتشر شدن این خبر هیچ توافقی نکرده بودم. البته با خونه‌به‌خونه حرف زده‌بودم ولی من در مشهد بودم و هیچ‌چیز نهایی نبود.


از تیم دیگری هم پیشنهاد داشتی؟
من از ملوان، خونه‌به‌خونه و یک تیم دیگر پیشنهاد داشتم. دوست داشتم به ملوان برگردم چون خاطرات خوبی از این تیم و هوادارانش داشتم اما شرایط باشگاه و اوضاع مالی به‌گونه‌ای بود که نمی‌شد چنین تصمیمی گرفت.


پس جدا شدنت قطعی شد.
من پرسپولیس را دوست دارم و با امید زیادی به این تیم آمدم، اما با بدشانسی مواجه شدم. در این چند روزه دائم می‌شنیدم که باشگاه با فلان دروازه‌بان مذاکره کرده است. پرسپولیس با من خوب تا نکرد. مدام از اسامی افرادی مثل بیراوند و پاشنکو نام برده می‌شود و به همین دلیل هم امروز(دیروز) مجبور شدم از تعطیلاتم بزنم و به تهران بیایم تا با مسئولان باشگاه صحبت کنم. وقتی فهمیدم جذب دروازه‌بان قطعی است با باشگاه توافق کردم که جدا شوم.


پیشنهاد ملوان هم جدی بود؟
من در ملوان روزهای بسیار خوبی را داشتم و در این تیم به من خیلی احترام گذاشته می‌شد. به نوعی به این تیم مدیون هستم و می‌خواستم به این تیم برگردم ولی نشد.


موضع باشگاه نسبت به تو چه بود؟
من واقعا نمی‌دانم، نمی‌شود تو دروازه‌بان دوم باشی و این همه بازی کنی اما هر روز یک اسم جدید مطرح شود. من هر روز استرس داشتم که مرا به‌عنوان بازیکن مازاد معرفی کنند.


برانکو در این‌باره چه نظری دارد؟
مشکل من این است که برانکو پیش از رفتن در این مورد هیچ صحبتی نکرد و حتی یک جمله هم نگفت تا دلگرمم کند.


رابطه‌ات با سوشا چه‌جوری بود؟
من مشکلی نداشتم اما حس می‌کردم که سوشا حس خوبی نسبت به من ندارد. 9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-04 14:42:22
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۳۷
به تاج خیانت کردی و سرنوشتت این شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر