فهرست
افزایش سن نامزدهای رئیس فدراسیون فوتبال از ۶۵ به ۷۰!
افزایش سن نامزدهای رئیس فدراسیون فوتبال از ۶۵ به ۷۰!

افزایش سن نامزدهای رئیس فدراسیون فوتبال از ۶۵ به ۷۰!

آی اسپورت - ابهامات پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال ادامه دارد. همانطور که در روزهای گذشته به مواردی درباره اساسنامه اشاره کرده بودیم، امروز هم موارد تازه ای از ابهامات منتشر شده است.
در ویرایش هفتم اساسنامه پیشنهادی برای مجمع ۲۳ دی ماه امسال موارد متعددی دیده می شود که با اساسنامه چهارم دی ۹۰ فدراسیون، اختلاف واژگان و یا حذف عبارات دارد. نکته اینجاست که بسیاری از این تغییرات برخلاف شصت، هفتاد مورد دیگر که خط کشیده شده اند، در متن ارسالی برای اعضای مجمع فدراسیون فوتبال به هیچ وجه مشخص نشده است. از جمله اینها تغییر سن نامزد پست رئیس فدراسیون است.
در ماده ۳۹ بند ۳ - ۲ اساسنامه ۴ دی ۱۳۹۰ فدراسیون فوتبال آمده که حداکثر سن نامزد پست رئیس فدراسیون ۶۵ سال است اما به یکباره این مورد در ماده ۳۸ اساسنامه پیشنهادی برای مجمع ۲۳ دی ۹۴، با افزایشی ۵ ساله، تبدیل به ۷۰ سال شده است.
به راستی دلیل این افزایش سن کاندیدای ریاست در هنگام ثبت نام چه می تواند باشد؟ کدام کاندیداها در مرز این سن قرار دارند؟ و چهار سال دیگر در پایان سال ۱۳۹۸، چه کسانی ۶۵ سالشان تمام است و نمی توانند کاندیدا بشوند؟ قضاوت را برعهده کابران سایت برنامه نود.
 

 


منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2016-01-04 14:50:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر